פורטוגל

פורטוגל היא מדינה דרום אירופית בחצי האי האיברי הגובל בספרד. מיקומו באוקיינוס האטלנטי תורם להיבטים רבים של כלכלתו: דגי מלח ונקניקיות בגריל הם מנות לאומיות אינטגרליות, החופים הבתוליים של אלגרבה הם מוקד משיכה תיירותי גדול וחלק גדול מהארכיטקטורה של פורטוגל מתוארכת למאה החמש עשרה או אפילו מוקדם יותר. יש נוף מגוון, עם הרים, אגמים בשפלה ומישורים משולבים עם צלעות הרים מיוערות. גם בירת ליסבון היא מרכז תרבותי חשוב, שכן היא ביתם של מוזיאונים ומונומנטים מפורסמים רבים כגון הקתדרלה העתיקה, כנסיית סן ברתולומיאו וסנטה מריה דה גרציה.

פורטוגל יש אקלים מגוון

החורפים בפורטוגל קרירים ומתונים. באביב ובסתיו, לעומת זאת, החוף המזרחי של אירופה חווה כמה ממזג האוויר האלים ביותר על פני כדור הארץ, עם סופות מצפון, מערב ומרכז הים התיכון להכות פורטוגל שוב ושוב. האקלים הים תיכוני של פורטוגל הופך אותו למתאים מאוד לשיט, במיוחד עבור אלה המתגוררים בשני האיים הגדולים שלה, שנמצאים במרחק של כ -70 ק"מ בלבד זה מזה. חופי הים של פורטוגל מציעים גם מבחר גדול של גלישת רוח, גלישת רוח ועלייה על עפיפונים.

ליסבון, בירת פורטוגל

היא אחת הערים הקוסמופוליטיות ביותר באירופה. הוא ממוקם על חצי אי באוקיינוס האטלנטי שגובל באוקיינוס האטלנטי ובאוקיינוס הים התיכון. העיר העתיקה של ליסבון נחשבת לאחת הערים העתיקות בעולם. בעיר העתיקה הזו יש מרכז מודרני גדול המכונה פארקוס דה Portugal , או הרובע הפורטוגזי. האדריכלות הפורטוגזית בפורטוגל ידועה ברחבי העולם בזכות הברים המסוגננים שלה, הרחובות הצרים המרוצפים, הרחובות המרוצפים הצבעוניים, הבניינים הצרים והמורכבים והרחובות הצרים. אחד הסודות השמורים ביותר של Portugal הוא שלליסבון יש יותר מ-60% מאתרי המורשת העולמית של אונסק"ו בפורטוגל.

בירת ליסבון

עיר החוף של ליסבון היא השנייה בגודלה Portugal , אחרי בירת ליסבון. עיר החוף ליסבון, יחד עם האזור הכפרי שמסביבה, היא הלב ההיסטורי והבינלאומי של Portugal . הערים המתויירות ביותר Portugal על ידי תיירים זרים הן ליסבון, פורטו די אימפריה, פארו דה ורדה וסינטרה. בירת Portugal היא גם מקום נהדר לטיסות זולות למדינות אירופה בחצי האי האיברי. האי הפופולרי ביותר Portugal , החבר בפורטוגל בחוף הים התיכון, הוא לוסיטניה. הפורטוגלים קראו לזה מדיירה או שלטון מורי בגלל העובדה שזה היה תחת השלטון המורי הזה במשך יותר מאלף שנה. אי זה מורכב משבעה איים: חצי האי האיברי, Portugal היבשתית, גרנדה, סקאדל, לבורקאו ואלגואצ'ינקו. ליסבון, בירת פורטוגל

העיר העתיקה ביותר בעולם

העיר השנייה בגודלה בפורטוגל, ליסבון, היא עיר הבירה של Portugal והשנייה בגודלה באיי ליסבון. ליסבון יש את העיר העתיקה ביותר בעולם, והוא מפורסם הבניינים העתיקים שלה אדריכלות. סיבה נוספת לפופולריות של ליסבון כיעד להפיכת המסע של Portugal , מלבד הבניינים הישנים המדהימים והארכיטקטורה המרהיבה שלה, היא שהיא ביתה של כיכר העיר העתיקה של Portugal . , המדינה המאוכלסת ביותר Portugal , היא יעד נהדר לחופשה למשפחות. בפורטוגל יש חופים נהדרים, חלקם מרהיבים, ואחרים שקטים ושלווים. קו החוף של Portugal מתפתח בשנים האחרונות והתפתח ליעד תיירותי חם באירופה. המדינה ידועה ביופיה הטבעי ועשירה בטבע. יש בו גם פארקים לאומיים ושמורות לאומיים רבים, חלקם ציוריים מאוד ועוצרי נשימה. ל Portugal מגוון רחב של שדות תעופה לאומיים ובינלאומיים שמהם היא מקבלת ומייצאת את מוצריה.

חוץ יפיפה ומרהיב באירופה

מקו החוף המדהים של פורטוגל תוכלו לקחת ספינת שייט לאיים והנמלים היפים שלה. רוב האיים של Portugal יש רצועה חולית יפה באותה מידה לאורך קו החוף שלהם שבו חופים חול לבן בשפע. חלק מהאיים הללו הם מדיירה, ארובה, גרנדה וליסבון. הפארק הלאומי של פורטוגל בשם "Cidade de Portugal", או ארץ Portugal , הוא גם מקום חובה לראות. העיר המאוכלסת ביותר בפורטוגל, ליסבון, היא גם ביתו של קפה גייט (Gate Cafe) בעל השם העולמי, אחד מבתי הקפה הידועים ביותר בעולם.
כל המידע על העיר פורטו פורטוגל
פורטו

פורטו די אימפריה היא עיר נמל עתיקה בצפון מזרח פורטוגל המכונה לעתים קרובות "השער לדרום". העיר חשובה מבחינה היסטורית וביתם של תיירים רבים. בשנים האחרונות,

5 היעדים המובילים בעת נסיעה לליסבון
ליסבון

ליסבון היא העיר הגדולה והיפה ביותר בפורטוגל. מטירת סאו ג'אקו המרשימה, ועד פונטה וילה היפה עוצרת הנשימה, הנוף כולו מכסה את הבניינים העתיקים בצבעי פסטל,

ניווט בכתבה