יוון

יוון, הדרומית מבין כל מדינות אירופה בחצי האי האגאי. מבחינה גיאוגרפית השפיעה רבות על התפתחות האומה לאורך השנים. בשטח המישורי יש תקשורת פנימית מוגבלת, ואילו הים התיכון פתח בהדרגה הזדמנויות גיאוגרפיות רחבות יותר. המסה היבשתית הכוללת של יוון (שאחת מהן מורכבת בעיקר מאיי יוון) דומה לזו של אנגליה או מדינת אלבמה בארה"ב.

טיפים לטיולים ביוון

יוון היבשת מאופיינת באחדות של עיצוב; מחולק לשלושה חלקים כלומר האי אגרה, יוון היבשתית ואי רודוס. ברוב האיים ביוון יש כנסיות ומנזרים נוצריים היסטוריים. במקרה של אגרה, עיצובים אדריכליים הם מהמאה ה -12. האי רודוס מאופיין במטעי הזיתים שלו, עם הבניינים האופייניים שלהם בכביסה לבנה. בנוסף, האי כבר מזמן היה נמל ויעד תיירותי בולט. איי יוון כמו אפירוס (הים השחור) והאיים היוניים ידועים בחופי הים שלהם. איים אלה ידועים באזורי החוף הפוריים שלהם ובחופים היפים. חוף הים של אגרה מפורסם ביאכטות היוקרה ובספינות השייט. ניתן למצוא קבוצה של חוף ים לאורך חופי יוון היבשתית, ובאותה עת המרינה ברודוס מספקת אזור עגינה טוב לספינות שייט. הפלגות אלו מספקות הזדמנות למבקרים לבקר בחופי הים של שני האיים שהוזכרו לעיל.

יוון והאיים

איי יוון כמו למנוס וזקינטוס קטנים יותר מהראשונים. הם לא ידועים כל כך ומבקרים רבים עשויים שלא לדעת שהם בכלל קיימים. הם ידועים בעיקר בחופי הים שלהם וכמה מהאיים האלה, כמו זקינתוס, בנויים למעשה על קרקע. אלה נבנו על ידי הקהילה המקומית תוך שימוש בחומרים ממקורות זמינים מקומיים. יש אתר נופש בזקינתוס שנבנה במקור באמצעות חומרים מקומיים; אתר הנופש פתוח למבקרים במהלך היום, אך נסגר עם רדת הלילה. ברוב האיים היוונים באזור ליד Greeceהיבשתית יש חוף ים ונמל יבשת. חוף הים הוא אזור המורכב מרצועת חוף בה אין נמלי לשרת עגינה כלשהי. הדבר התאפשר בגלל חיבור האי ליבשת Greece דרך דרך סוללה. דרכים אלה נבנו באופן שחיברו את היבשת עם האי זקינתוס. אם אתם מבקרים באיים כמו למנוס או זקינתוס, אפשר לנסוע היישר מחוף הים ישירות אל האי עצמו. ניתן להגיע ליבשת באמצעות מעבורת, אולם לאלה המעוניינים לנסוע בכביש ניתן להגיע באמצעות מספר מעבורות הפועלות בין Greece היבשתית לאיים. נסיעה בכביש היא שיטה פופולרית להגיע לאי; לרוב זה נמצא בדרכי חוף שנסעו היטב שניתן לעבור על ידי מכוניות או משאיות בלבד. נסיעה ברכב או משאית אפשרית גם היא, אם כי זה עשוי להיות קשה ברוחות עזות או אם מזג האוויר נהיה רע. מחירי הנסיעה יכולים להיות יקרים עבור הנוסעים באי עצמו; הדרך הזולה ביותר לנסוע היא לצאת לשייט או לשכור רכב מאחת מחברות הנהיגה היווניות המתמחות ביבשת. יוון יעדים

יוון יעדים

אם אתה רוצה לראות את Greece מקרוב ואישי, כדאי לשקול לבקר באיים זקינתוס, למנוס ומיקונוס. הערים העיקריות באיים אלה הן אתונה, פיראוס וסנטוריני. אלה נגישים היטב באמצעות מעבורת מהיבשת. ישנם מספר מוזיאונים מצוינים באי, הממוקמים בסמוך לחופי התיירות העיקריים וליד המרינות הגדולות. לכל המבקרים מומלץ לקחת איתם הרבה אוכל ושתייה מכיוון שהמקום על המעבורות והסירות מוגבל. חופים כמו אקרוטירי ידועים בגלישתם ובסקי המים שלהם. כדי להגיע לאזור צפון הים האגאי מיבשת Greece , עדיף להשתמש במעבורת או בסירה כדי להגיע לשם; תגלה שבאיים קורפו, מיקונוס וזקינטוס יש מעבורות שיוצאות מאותו נמל כמו יוון היבשתית. אם אתה מעדיף לנסוע בעצמך באי, תוכל לבקר בעיירות המרכזיות באזור, כלומר: אריסטו, כרתים, מיקונוס, פארוס וכו '. ישנם גם מספר כפרים קטנים יותר שבאזור אתה יכול לבקר; כפרים אלה נוטים להיות מעט יותר נסתרים ולעתים קרובות יש להם מראות ופעילויות מעניינים יותר מהעיירות המרכזיות; אתה יכול אפילו למצוא כמה חורבות עתיקות לנסות! כל המידע אודות יוון ניתן לאתר את כל המידע על יוון בהיסטוריה שלה, שראשיתה למעלה מאלפיים שנה. בהשפעת היוונים, תרבויות במזרח התיכון, אסיה הקטנה ואיי הודו המערבית אימצו אופני לבוש, דת ואפילו מוסיקה יוונית. אתונה הייתה מקום מושבה של העיר הגדולה ביותר שהייתה שם עוד מימי אלכסנדר הגדול. כיום, זו אחת הערים הבינלאומיות החשובות ביותר, בה נמצאים כמה מהמוזיאונים והשטחים הציבוריים המשובחים ביותר.

מדינה רב תרבותית בדרום מערב אירופה

Greece היא מדינה רב תרבותית בדרום מערב אירופה עם אלפי איים ברחבי הים האגאי. חשוב בימים הראשונים, לעתים קרובות מכנים אותו ערש התרבות המערבית. אתונה, בירתה העתיקה, מחזיקה בציוני דרך רבים, כמו האקרופוליס של המאה החמישית לפני הספירה, מקדש פרתנון וקשת המרתון. בעיר יש אוסף מרשים של אנדרטאות, כולל זיקפה, קשת אפלטון ומקדש אתנה נייקי. תיירים המבקרים באתונה יראו אנדרטאות רבות שהושפעו מתרבויות רבות שהגיעו ועברו במשך מאות שנים. כאן תמצאו את שרידיו השמורים של המרכז העירוני הקדום ביותר, שנוסד בסביבות האלף הרביעי לפני הספירה, כאשר היפוקרטס, אבי הרפואה, הציג את תרגול הרפואה בעיר. בהמשך היפוקרטס המציא את האקדמיה, שם המשיכו הרופאים בעבודותיו במהלך פרישתו. זה עזר בספרייה הגדולה שהתגלתה במאה השנייה לפני הספירה וממשיכה להתייחס לכינוי המטריקיקלופ. דמות היסטורית חשובה נוספת ביוון היא אריסטו, המורה המשפיע ביותר מזה מאות שנים. יליד המאה הרביעית לפני הספירה, אריסטו הטביע חותם מתמשך במוחם של תושבי אתונה. במסותיו דן בנושאים הנעים בין טבע ופוריות לאמנות ופוליטיקה. עקרון שקיים אריסטו היה שידע הוא כוח. בקצרה, פירוש הדבר כי מי שיש להם מידע רב יותר על נושא מסוים עשוי להחזיק בכוח רב יותר, ולכן הם שולטים בעולם!

העולם העתיק בו חי אריסטו

הוא כיום חלק מהאיחוד האירופי. נסיעה לחלק זה של העולם היא דרך לרענן את זכרו על התקופות הקלאסיות ולקבל הבנה חדשה של ההיסטוריה האנושית. ההיסטוריה של ימי הביניים של יוון באה לידי ביטוי גם בעיר זו. אומרים כי האזור כולו ראה מלחמות אזרחים חמש מאות פעמים לפני תחילת המאה העשרים. תיירים יכולים לחזות בתרבות ייחודית במהלך ביקורם באתונה. אמנות וארכיטקטורה מוצגות במוזיאונים רבים ובבניינים עתיקים רבים המתוארכים למאה החמישית והרביעית לפני הספירה. כנסיות רבות, מקדשים ואפילו קברים של מנהיגי יוון שנפלו נראים במרכז אתונה. כל המידע אודות יוון יהיה מסקרן ובעל ערך רב להיסטוריונים וארכיאולוגים כאשר הם ממשיכים במחקריהם בעבר ובעתיד. אפשר לבלות מספר ימים בהליכה לאורך הנמל, תוך התבוננות במראות ובצלילים. קל להיקלט בתרבות, במזג האוויר ובנוף. כשעוצרים להתרחץ בשמש, כדאי לזכור שתיירים רבים מגיעים לאתונה כדי לספוג מעט מהשמש הים תיכונית. מזג האוויר בדרך כלל חם ושטוף שמש, אך הוא יכול להשתנות פתאום עם רוחות עזות וממטרים עזים.
כל המידע אודות יוון זמין באינטרנט. אם תייר מעוניין לקרוא עוד על יוון, הוא יכול להיכנס לאינטרנט כדי לאחזר מידע נוסף. ארץ עתיקה זו ריתקה סופרים כבר עידנים. בשום מקום אחר בעולם לא ניתן למצוא מגוון כה מגוון של נופים, תרבות, היסטוריה ואמנות. עם למעלה משלושת אלפים שנות היסטוריה מוקלטת, תייר יכול להיות בטוח למצוא משהו מעניין לקרוא עליו בעת ביקורו ביוון.

תיירות ביוון

תיירות ביוון היא ללא ספק הכרח! אתר זה הוא ללא ספק המקום הטוב ביותר לתכנן את חופשות הקיץ Greece . זוהי מדינה יפה ומרתקת המאופיינת לרוב בחופים חוליים מלכותיים, נופים וארוכים, בהרים עוצרי נשימה, בהריסות העתיקות שלה ועוד ועוד. גלה מדריכי טיולים שונים! תיירות ביוון היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בעולם. ברוב חלקי השנה, ישנם סיכויים גדולים לתיירים Greece . האקלים של המדינה די נעים, די דומה לזה של הים התיכון. במהלך השנים האחרונות, הפופולריות של התיירות ביוון עלתה משמעותית, במיוחד לאחר המשבר הכלכלי העולמי בשנת 2008. באותה תקופה הגיעו Greece מטיילים רבים מכל רחבי העולם ובכך הביאו איתם יתרונות רבים. רוב האנשים מגיעים ליוון כדי לחוות את המורשת התרבותית העשירה של המדינה. בין יעדי התיירות הפופולריים ביותר ביוון, אתונה היא כנראה המועדפת בקרב רבים. זו תערובת מעניינת של תרבות מודרנית ועתיקה. יעדי התיירות הפופולריים האחרים ביוון כוללים את כרתים, מיקונוס, מקדוניה, סקיאתוס, אפירוס, סקיאתוס ותראקיה. בשנים האחרונות הצמיחה של ענף התיירות היווני הייתה פנומנלית. התיירות ביוון החלה הרבה לפני הצטרפותה של המדינה לאיחוד האירופי. כידוע, בשנת 2004, לאחר פרוטוקול ההצטרפות, הפכה יוון לחברה באיחוד האירופי. לכן יוון הפכה לאחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בעולם כולו.

בדיוק כמו כל מדינה אירופית אחרת

ישנם סוגים שונים של מקומות לינה לתיירים המבקרים ביוון. ניתן לסווג התאמות אלה לשניים – אלה המנוהלים על ידי הממשלה והשאר על ידי עסקים תיירותיים פרטיים. לפי הדיווחים האחרונים של האיחוד האירופי, המפעלים הממשלתיים רשמו עלייה משמעותית בנתח השוק שלהם בעשור האחרון, בעוד שהמפעלים הפרטיים רשמו ירידה משמעותית. ענף התיירות ביוון ממשיך לצמוח בקצב מהיר בהשוואה לשאר חלקי המדינה. מאחורי עובדה זו יש כמה סיבות. ראשית, הזמינות של מקומות הלינה הפכה לריבוי מה שמאפשר למטיילים לבחור בין מלונות שונים, בתי הארחה, מוטלים, מעונות, דירות שירות וכו '. ישנם גם הרבה מפעילי תחבורה נוסעים המציעים מתקני תחבורה למטיילים. היורובוס, לופטהנזה, אוטובוסים למשאיות, שירותי מעבורת הם כמה מהאופנים המפורסמים של תחבורה ציבורית לנוסעים Greece , הנותנים מענה לצורך של נופשים.

מרבית המטיילים המבקרים

ביוון עושים זאת לצורך תיירות, אך ישנם אחרים שעושים זאת למטרות עסקיות. למעשה, Greece היא חברה חשובה באיחוד האירופי (איחוד אירופי), ולכן קיימות כמה פעילויות מסחריות במדינה זו. חלק חשוב במגזר התיירות היווני הוא תחום הטיולים והנסיעות, הכולל טיולים לאיים הנידחים והבלתי מפותחים של יוון, כמו אפירוס והים האגאי. באיים אלה יש צמחייה ובעלי חיים עשירים, לצד חופים מדהימים האידיאליים לשחייה. אם אתם מתכננים לבקר Greece , מומלץ להזמין את הטיול מבעוד מועד, בכדי למנוע אכזבה ברגע האחרון. זה יבטיח שתזכה לראות את כל מה שיש Greece להציע. תוכלו לבקר באתונה, כרתים, מקדוניה, טורקיה, לוסאקה, קפלוניה, רומא, ונציה, פורטופראיו, ובשאר יעדי התיירות העיקריים ביוון. באשר למספר התיירים המבקרים ביעדים אלה, ניתן לומר כי המספרים גוברים בהתמדה, במיוחד לאחר חודשי הקיץ בהם מזג האוויר במדינה נעים. הזמן הטוב ביותר לבקר ביוון יהיה בין מאי לאוגוסט, מכיוון שתקבל סיכוי טוב יותר להגיע לטיסות זולות ליוון וגם את ההזדמנות לראות ולחוות כמה מהמקומות המרוחקים יותר במדינה.
רודוס | המדריך המלא על מקומות נופש לזוגות משפחות וילדים
רודוס

העיר רודוס הממוקמת על החוף הדרומי-מערבי של יוון מכונה 'התכשיט של הים האגאי'. הוא ידוע ביופיו הטבעי, תרבותו המדהימה, הכנסת האורחים הנהדרת ויש בו מלונות

חבילות נופש ליוון דקה 90
חבילות נופש ליוון

תיירות יוון היא יעד נהדר לחופשה משתלמת במהלך הנסיעות שלך השנה. במהלך חודשי הקיץ הגבוהים, יוון הופכת לאחת מאתרי התיירות העמוסים בעולם, ומושכת חבילות נופש

מיקונוס הוא אחד היעדים הפופולריים ביותר באירופה
מיקונוס

מיקונוס, עיירת חוף על דרום הים האגאי, היא יעד נופש פופולרי עבור נופשים ביוון. זה מבקר לעתים קרובות על ידי ספינות תענוגות וספינות מכל חלקי

טיסות זולות ליוון במחירים משתלמים
טיסות זולות ליוון

האם אתה מחפש טיסות זולות ליוון? בפעם הבאה שאתה מתכנן חופשה, הדבר הראשון שכנראה יעלה בראשך הוא למצוא טיסות זולות ליוון. מדינה יפהפייה זו היא

מלונות מומלצים ביוון
מלונות ביוון

ביוון יש מלונות מפוארים רבים ובתי הארחה מצוינים אך המלונות המפוארים והטובים ביותר הם אלו המומלצים על ידי המקומיים עצמם. המלצות פרטיות אלה נעשות ככל

ניווט בכתבה