קפריסין

קפריסין היא מדינה קטנה, נעוצה בין שתי יבשות.
 היא חולקת את החוף שלה עם איי יוון
והיא מהווה גם נקודה חמה בינלאומית לאנשים המעוניינים לעבור דירה.
אוכלוסיה מפוצלת עם אוכלוסיות נוצריות ומוסלמיות אתניות גדולות.
המדינה הייתה חלק מקפריסין הצפונית לשעבר לפני שנחצבה בעקבות פירוק האיחוד הטורקי.
מדינה קטנה זו ראתה מלחמה ושלום לאורך ההיסטוריה שלה,
ואף נותרה כבושה ומפולגת בימינו. ברוב המדינות שאינן בגבול האיחוד האירופי יש סחר חופשי באדמתן.

מדריך בקפריסין – הזמן הטוב ביותר לביקור

רפובליקה בדרום אירופה, קרוב לגבול טורקיה. הוא גם חבר באיחוד האירופי.
בקפריסין יש ארכיפלג של למעלה מ -65 איים, כאשר רבים הם געשיים
ואחרים הם רק חול חול. לחלק מהאיים הוולקניים כמו ארמודג'ה
וקפלוניה יש מעמד מיוחד של ייעוד ביחס לאיחוד האירופי ולבריטניה, בהתאמה.

מדינה מגוונת, עם נופים הנעים בין הרים לחופים ועד עמקים.
בעוד שחופים עשויים להיות האטרקציות הפופולריות ביותר עבור המבקרים,
יש הרבה יותר בקפריסין שאמורים לרגש את המטיילים. השרידים הארכיאולוגיים.
מתוארכים לתקופות הקדומות, בנוסף לתפקידה כנמל לסחר במזרח הים התיכון בתקופות קדומות.
באי יש אתרים ארכיאולוגיים רבים ושונים שניתן לחקור על ידי המבקרים,
 כולל האתר הארכיאולוגי הראשון בעולם, אקרוטירי.

כל המידע על קפריסין

סחר התיירים Cyprus ממשיך לצמוח מדי שנה, עם יותר אנשים שנוסעים
לאי כדי לנצל את החופים והים שלו. חלק מהיעדים המובילים לטיולים
בקפריסין כוללים את עיר הבירה ניקוסיה, הנמצאת בסמוך לגבול טורקיה.
העיר העתיקה של פמגוסטה, גם היא על חוף קפריסין,
נחשבת לאחד האתרים ההיסטוריים החשובים בעולם.
מטיילים יכולים לבקר גם במלון לרנקה.
השוכן על גדות ים לרנקה. אתרי נופש פופולריים אחרים כוללים את מלונות פאפוס וקוסדאסי..

למי שיעדיף להישאר קרוב יותר לבית, ניתן לעתים קרובות לאפשר נסיעה Cyprus באמצעות טיסה זולה.
בשנים האחרונות זמינות טיסות זולות למוקדי נופש גדולים רבים ברחבי האזור, כולל פמגוסטה, קוסדאסי, לרנקה והרי טרודוס. טיסות זולות אלה יכולות להפוך את הנסיעות Cyprus ליותר משתלמות, ומאפשרות למבקרים לראות את המראות שהם רוצים. הרי טרודוס הם בין ציוני הדרך הידועים ביותר של Cyprus , עם הרבה תצלומים שצולמו על ידי תיירים בכל הזדמנות שהם מקבלים.

כל המידע על קפריסין

מידע על מזג האוויר 

הקפריסאים אוהבים את מזג האוויר בקפריסין, במיוחד בחודשי הקיץ. למרות שהוא חם ולח בעיר הבירה ניקוסיה, הוא מנוהל על ידי ההרים שמסביב והירק. מזג האוויר כאן מתון, עם רק כמה ימים של חום עז. הרי טרודוס ממלאים תפקיד גדול במזג האוויר בקיץ, מכיוון שהם המקור העיקרי למזג האוויר בקיץ במדינה. פסגות ההרים עולות בתלילות מספר שעות בכל יום, ותורמות לאקלים קריר שהמקומיים אוהבים.

החורף הוא זמן בשנה שהאומה לא תשכח. עם זאת, ישנם כמה מלונות מעולים Cyprus המציעים חדרי אירוח חמים ומפנקים למי שרוצה ליהנות מעונות החורף של קפריסין. הר אולימפוס הוא אחת האטרקציות הטבעיות הידועות ביותר,ומאות מגיעים להר כדי לצפות בשקיעות המדהימות ובפעילויות אחרות. מלונות Cyprus הממוקמים בסמוך לשביל ההר הם לעתים קרובות מפוארים ביותר. המלונות מציעים חדרים המעוצבים בטוב טעם, כמו גם שבילי הליכה מושלגים ואזורים לטיולים ולסקי. במלונות רבים הממוקמים בסמוך לשביל ההר יש גם גנים יפים מלאים בפרחים הפורחים לאורך כל השנה.

מידע על המדינה

מזג האוויר בקפריסין בדרך כלל די נעים במהלך רוב השנה. עם זאת, ישנן בעיות מזג אוויר קשות במהלך חודשי הקיץ, העלולות להזיק למטיילים המבקרים Cyprus . כמות משמעותית של גשם נפוצה במהלך חודשי הקיץ, כאשר הרי ניקוסיה נפגעים קשה יותר מאזורים אחרים. בנוסף, טווח Troodos הוא שטח גדול בגובה רב שחווה גשמים עזים לאורך כל עונת הקיץ. מטיילים המעוניינים לראות את המראות והקולות של קפריסין צריכים לשקול לשהות במלון במדינה הממוקם בסמוך לכמה מהאטרקציות הטבעיות הפופולריות ביותר.

מדינת אי בים התיכון, השוכנת בין הים היוני לים האדריאטי. זהו האי השלישי באוכלוסייה והשלישית בגודלו בים התיכון, הנמצא מדרום לטורקיה; דרומית מערבית ליוון, מצרים וארמון ניקוסיה באיסטנבול; ממערב לסוריה, הגובלת בירדן; מצפון לעירק, הגובלת עם כווית; ממזרח לאלבניה, עירק וסעודיה. חופו גובל בים היוני, בים השחור ובים התיכון. בסך הכל יש לקפריסין נוף מגוון מאוד, עם הרים, מישורים, מדבריות, אגמים שפלים ורכסי הרים.

נסיעה לקפריסין יכולה להיות מעניינת מאוד עבור תיירים

בגלל האנדרטאות ההיסטוריות והתרבותיות הרבות שנבנו לאורך השנים. מבחינת תיירות, Cyprus יש אחת הסביבות הטובות ביותר בגלל מיקומה בין הים התיכון למזרח הים התיכון. שילוב זה מאפשר לקפריסין למשוך אלפי מבקרים מרחבי העולם, מה שהופך אותה לאחד מיעדי התיירות הפופולריים באירופה כיום. תיירות Cyprus היא מקור ההכנסה העיקרי, ולכן אין זה מפתיע כי ישנם כללים ותקנות רבים הנוגעים לתיירים המגיעים למדינה.

החוקים הנוגעים למבקרים  יכולים להיות מבלבלים למדי; זו הסיבה שעליך לקחת את הזמן ללמוד אותם באופן מלא לפני שאתה עוזב Cyprus . אחד החוקים החשובים ביותר על מפעילי חופשות הוא "המספר המינימלי של כרטיסי טיסה". תקנה זו נוצרה כדי להבטיח אספקה של מספיק טיסות כדי לארח את כל מי שרוצה לנסוע Cyprus . אם אתה בעל ויזה שאינה מהגרת (כמו למשל גרין קארד) ולא רכשת את זכות האזרחות, אינך רשאי לנסוע  במדינה ללא כרטיסים מיוחדים. יהיה עליך לקבל את אשרת הכניסה המיוחדת שלך אם ברצונך לנסוע בין מדינות חברות באיחוד האירופי. באתר התיירות הממשלתי יש מפת מסלולים מפורטת שתעזור לכם לארגן את הטיול שלכם.

שיעורי מס במדינה איך זה עובד?

חקיקה חשובה הנוגעת ליבוא ויצוא של סחורות היא "האיחוד האירופי". חוקים אלה מטרתם לשמור על יחסים הרמוניים עם כל המדינות החברות באיחוד האירופי ולשמר את הענפים החקלאיים בכך שהם מאפשרים לחקלאים להיכנס לאזור מבוקר למטרות חקלאיות בלבד. זאת בנוסף לחלב, פירות וירקות. החוקים מגנים גם על האינטרסים הכספיים של יצרני הסחורות הללו ואינם מאפשרים להם לחדור לאזור הסחר החופשי.

מיסוי הוא תחום נוסף שמעניין מאוד כל איש עסקים מתחיל. חייו של איש עסקים Cyprus הם אולי לא כל האפרסקים והשמנת, אך הוא עדיין צריך לשלם מס. כל העסקאות הפיננסיות בינך לבין העסק שלך כפופות למיסוי, גם אם הן מתרחשות באופן מקוון. מערכת המס מבוססת על מערכת הרגולציה של המס האירופי, שמשמעותה קיימים שלושה סוגי מיסוי: ביטוח לאומי, ארנונה אישית ומס מחזור. שני המסים האחרונים נגרמים מהאיחוד האירופי ויש להסכים עליהם על ידי הרשויות הקפריסאיות והמדינות החברות באיחוד האירופי.

תחום התיירות נפוץ מאוד באי

אנשי עסקים יכולים לנצל את שיעור המס החברות הנמוך Cyprus וזה הוביל לחברות רבות שהקימו את המטה שלהן באזור זה. שיעורי המס הנמוכים מושכים יותר עסקים להתבסס Cyprus וכתוצאה מכך שיעור האבטלה נמוך מאוד. תיירות היא גם ענף מרכזי Cyprus והיא תרמה במידה רבה להגדלת הכנסות המס. תיירים שנאלצים לשלם מיסים בעת ביקור במדינות אחרות משקיעים Cyprus גם באמצעות תיירות. ישנם אתרי תיירות פופולריים שונים במדינה ולרובם כניסה חופשית לתיירים.

על אנשי עסקים לקבל סיוע מקצועי על מנת להבין את הפרטים המורכבים של חוקי המס Cyprus . הם צריכים להיות מסוגלים גם להבין את מדרגות המס השונות החלות על עסקיהם. לדוגמה, אנשי העסקים עשויים לשלם את השיעור הסטנדרטי עבור מס החברות, אך הם עשויים גם להיות אחראים לתשלום שיעור מיוחד עבור המס האישי.

כל המידע על Cyprus זמין באינטרנט. זהו מקור מידע טוב, שיכול לשמש למחקר או לקבלת החלטות עסקיות. האתר הממשלתי יכול להיות לעזר רב לאנשים המעורבים בכל סוג של עסק, בין אם זה מסחרי או לא מסחרי. הוא מספק מידע עסקי חשוב על מיסוי, חוקים החלים על יחידים וחברות, חוקים המסדירים את המערכת הבנקאית ועוד.

עיר נמל בקפריסין

ישנן מספר ערי נמל בקפריסין, כולל:

לימסול: לימסול, הממוקמת בחוף הדרומי של האי, היא העיר השנייה בגודלה בקפריסין ומהווה נמל מרכזי ליצוא של נחושת, פרי הדר וטקסטיל.

לרנקה: ממוקמת בחוף הדרומי של האי, לרנקה היא יעד תיירותי מרכזי והיא ביתו של שדה התעופה הגדול ביותר של האי.
זוהי גם עיר נמל המטפלת ביבוא ויצוא של סחורות שונות.

פמגוסטה: ממוקמת בחוף המזרחי של האי, פמגוסטה היא עיר נמל מרכזית
המטפלת בייבוא וייצוא של מגוון סחורות. זהו גם יעד תיירותי פופולרי בשל החופים היפים והאתרים ההיסטוריים שבו.

קירניה: ממוקמת בחוף הצפוני של האי, קירניה היא עיר נמל קטנה המטפלת
בייבוא וייצוא של מגוון סחורות. זהו גם יעד תיירותי פופולרי בשל הנמל היפה והאתרים ההיסטוריים שלו.

פאפוס: נמצאת בחוף המערבי של האי, פאפוס היא עיר נמל מרכזית המטפלת בייבוא ויצוא של מגוון סחורות. זהו גם יעד תיירותי פופולרי בשל החופים היפים והאתרים ההיסטוריים שבו.

האי קפריסין נמצא במזרח הים התיכון והוא האי השלישי בגודלו בים התיכון. זהו יעד תיירותי פופולרי בשל אתרי הנופש על החוף, הכפר הציורי וההריסות העתיקות שלו. מאמר זה בוחן את ההיסטוריה, התרבות והכלכלה של קפריסין, ומדגיש את מגוון האטרקציות והמשאבים שלה.

היסטוריה

לקפריסין היסטוריה ארוכה ועשירה, לאחר שהייתה מיושבת מאז התקופה הנאוליתית. האי התיישב על ידי הפיניקים במאה ה-10 לפנה"ס, ומאוחר יותר על ידי היוונים העתיקים במאה ה-8 לפנה"ס. לאורך ההיסטוריה שלה, קפריסין הייתה מושא לפלישות זרות שונות, כגון של הפרסים, הרומאים והעות'מאנים. לאחר מלחמת העולם הראשונה סופח האי על ידי הבריטים, וב-1960 קיבל עצמאות באמצעות הסכם ציריך ולונדון.

תרבות: בקפריסין תרבות עשירה ומגוונת שהושפעה משליטיה הרבים והשונים במשך מאות שנים. השפה המקומית היא יוונית, ורוב האוכלוסייה היא נוצרית אורתודוקסית. קפריסין היא גם ביתם של מיעוט מוסלמי נכבד, בעיקר ממוצא טורקי. לאי יש מורשת תרבותית תוססת, עם מגוון מוזיאונים, מונומנטים וגלריות אמנות המציגות את עברו העשיר.

כלכלה: כלכלת קפריסין מבוססת בעיקרה על שירותים, כאשר התיירות והבנקאות הם שני המגזרים הגדולים ביותר. האי הוא יעד תיירותי פופולרי בשל שלל האטרקציות שבו, כמו החופים המדהימים, הנופים הציוריים והחורבות העתיקות שבו. בנוסף, קפריסין היא ביתם של מספר בנקים בינלאומיים, בשל משטר מס החברות האטרקטיבי שלה. לקפריסין יש גם מגזר ייצור מגוון, המייצר מגוון של סחורות כולל תרופות, מוצרי מזון וטקסטיל. בסך הכל, קפריסין היא מדינה מרתקת ומגוונת עם הרבה מה להציע. מהתרבות התוססת וההיסטוריה העשירה שלה ועד לכלכלה המשגשגת ואטרקציות הטבע המדהימות שלה, היא מהווה יעד פופולרי לתיירים ולמשקיעים עסקיים כאחד. עם החופים המדהימים, ההריסות העתיקות והתרבות התוססת שלה, קל להבין מדוע קפריסין היא יעד כה פופולרי. בין אם אתם מחפשים חופשת חוף מרגיעה או הזדמנות להשקעה עסקית, לקפריסין בטוח יש מה להציע. עם השילוב הייחודי שלה של היסטוריה, תרבות וכלכלה, קפריסין היא יעד אידיאלי למי שמחפש חוויה ייחודית באמת.

נוף של האזור הכפרי הציורי של קפריסין
נוף של האזור הכפרי הציורי של קפריסין

תרבות

היא חוויה תרבותית ייחודית באמת. התרבות התוססת שלה היא שילוב של ההשפעות היווניות והטורקיות שלה, עם מגוון רחב של מוזיקה, אמנות ומאכלים. מוזיקה חשובה במיוחד בתרבות הקפריסאית, כאשר מוסיקה וריקוד עממי מסורתי פופולרי בקרב מקומיים ותיירים כאחד. מנות קפריסאיות מסורתיות כמו Souvlaki ומזה פופולריות ברחבי האי, והן חובה לנסות לכל מבקר באי. האי הוא גם ביתם של מגוון רחב של גלריות אמנות ומוזיאונים, המציגים את ההיסטוריה והתרבות של שליטיו הרבים ושונים. בנוסף, קפריסין היא ביתם של מספר פסטיבלים דתיים, כמו חג הפסחא והרמדאן, המפגישים בין מקומיים ותיירים לחגיגה. בסך הכל, קפריסין היא מדינה תוססת ומגוונת עם שפע של חוויות תרבותיות להציע.

כלכלה

 כלכלה צומחת במהירות, עם צמיחה בתוצר של 4.4% בשנת 2018. למדינה יש מגזר פיננסי חזק, והיא מובילה בתחום הבנקאות הים תיכונית. בנוסף, תעשיית התיירות היא תורם מרכזי לכלכלת קפריסין, עם למעלה מ-2.6 מיליון מבקרים באי בשנת 2018. ממשלת קפריסין פועלת באופן פעיל לשיפור התשתית והסביבה העסקית של המדינה, על מנת למשוך עוד יותר השקעות זרות. יתרה מכך, חברותה של המדינה באיחוד האירופי פתחה מספר הזדמנויות כלכליות, כמו גישה לשוק האירופי והיכולת למשוך השקעות זרות. גם יצרנית גדולה של נפט וגז, ולאחרונה חתמה על מספר עסקאות עם חברות בינלאומיות לפיתוח מגזר האנרגיה שלה. לסיכום, קפריסין היא כלכלה המתפתחת במהירות, עם מספר הזדמנויות פוטנציאליות למשקיעים זרים.

ההריסות העתיקות של מדינת האיים
ההריסות העתיקות של מדינת האיים

תיירות בקפריסין

מגזר התיירות הוא המניע העיקרי של הכלכלה הקפריסאית, עם למעלה מ-2.6 מיליון מבקרים באי בשנת 2018. למדינה יש שילוב ייחודי של חופים מדהימים, אתרים היסטוריים ואטרקציות מודרניות שהופכים אותה ליעד פופולרי למטיילים.
בנוסף, הממשלה השקיעה רבות בפיתוח תעשיית האירוח במדינה, עם למעלה מ-400 בתי מלון ואתרי נופש, כמו גם מסעדות,
ברים ומועדונים רבים. יש גם מספר עצירות של ספינות שייט בקפריסין, שמביאות עוד יותר תיירים מרחבי העולם. כמו כן, הממשלה פועלת באופן פעיל לשיפור תשתיות התיירות, על מנת להפוך אותה לאטרקטיבית עוד יותר עבור המבקרים. כך למשל, ארגון התיירות הנקרא (CTO) השיק מספר יוזמות לקידום התרבות והאטרקציות הייחודיות למדינה. יוזמות אלו זכו להצלחה רבה, והביאו לעלייה במספר המבקרים באי. לסיכום, ענף התיירות הוא תורם מרכזי לכלכלת המדינה, והממשלה עושה כל שביכולתה כדי להבטיח שהיא תישאר יעד תוסס ואטרקטיבי עבור מטיילים מכל העולם.

 יעד יפהפה ותוסס למטיילים מכל העולם

השילוב של חופים מדהימים, אתרים היסטוריים ואטרקציות מודרניות הופכים אותה ליעד פופולרי לתיירים. בנוסף, ממשלת קפריסין משקיעה רבות בתשתית התיירות שלה, על מנת להפוך אותה לאטרקטיבית עוד יותר עבור המבקרים. באמצעות יוזמות כמו ארגון התיירות של קפריסין (CTO), הממשלה פועלת באופן פעיל לקידום התרבות והאטרקציות הייחודיות של המדינה. מאמצים אלו הצליחו, והביאו לעלייה במספר המבקרים באי. עם השקעות ופיתוח מתמשכים, עומדת להישאר יעד פופולרי עבור תיירים מרחבי העולם.

סקירה כללית של קפריסין:

מדינהעיר בירהאזוראוכלוסיה
קפריסיןניקוסיה9,251 קמ"ר1,207,600
אירו (EUR)20.41 מיליארד אירו€16,890₪79.75 מיליארד
0.841 (גבוה מאוד)UTC+2יוונית וטורקיתיווני אורתודוכסי, מוסלמי
תיירות, שירותים פיננסיים, ספנותהדרים, תפוחי אדמה, תרופותמכונות, מוצרי נפט, כימיקליםים תיכוני

מדינה מגוונת ותוססת להפליא שיש לה הרבה מה להציע למבקריה. מהתרבות וההיסטוריה העשירה שלו ועד לנוף המדהים והכלכלה המשגשגת שלו, האי קפריסין הוא יעד חובה לכל מטייל.

קפריסין – השער שלכם לים התיכון

גלו את גן העדן הנסתר עלי אדמות שהוא קפריסין. עם החופים היפים, ההיסטוריה העשירה והתרבות היוונית שלה, היא מציעה חוויה שאין כמותה. תוכלו לטעום מאכלים טעימים, לרקוד בחיי הלילה התוססים ולהירגע במלונות מפוארים לחופשה בלתי נשכחת. בין אם אתם מטיילים עם ילדים או כמשפחה, קפריסין מתאימה לכל הגילאים. וכשאתם נוגעים בטיזול, מובטחת קבלת פנים חמה. תכנן את היעד הבא שלך לים התיכון ותן לקפריסין לעצור את נשימתך.

לגלות את היופי של החופים 

החופים של קפריציון בקפריסין הם לא פחות עוצרי נשימה. עם הים התיכון כרקע, החופים החוליים מושלמים למנוחה, שחייה ושיזוף. המבקרים יכולים להתפנק בפעילויות מים שונות כגון סקי מים, שנורקלינג וצלילה.

לא רק שהחופים מדהימים, הם גם מוקפים באתרי נופש יוקרתיים, מסעדות משובחות ובידור לילי. הליכה לאורך הטיילת התוססת חושפת את בתי הקפה המקסימים וחנויות הבוטיק באזור. קפריסין היא השער המושלם לחקור את היופי של הים התיכון, והחופים של קפריציון הם מקום מצוין להתחיל בו.

 • אתרי נופש יוקרתיים
 • מטבח מעולה
 • פעילויות מים
 • חיי לילה תוססים

תיירות קפריסין מציעה למבקרים הזדמנות להתמכר לאורח חיים ים תיכוני מפואר תוך כדי סיור באתרי מורשת תרבותיים והיסטוריים ייחודיים. ההיסטוריה העשירה של העיר, האקלים הטרופי והחופים הציוריים הופכים אותה ליעד המושלם לחופשה חלומית.

קפריסין – השער שלכם לים התיכון
תמונת אילוסטרציה של קפריסין – השער שלכם לים התיכון

לחקור את ההיסטוריה העשירה של קפריסין

Caprición היא עיר יפה הממוקמת לאורך החוף הדרומי של קפריסין, עשירה בהיסטוריה ותרבות. עיירה זו נוסדה בימי קדם, וסיפוריה נשמרים בחורבות ובמונומנטים הפזורים ברחבי העיר. קפריציון הוא המקום המושלם לחקור עבור חובבי היסטוריה וחובבי תרבות.

קפריציון הייתה מאז ומתמיד עיר חיונית לאי קפריסין, שכן היא הייתה מרכז סחר מכריע, והנמל שלה היה נתיב חיוני למעבר. במהלך השנים, אימפריות רבות שלטו בקפריציון, כולל האשורים, הפרסים, היוונים והרומאים, בין היתר. כיום, המבקרים יכולים לחקור את החורבות העתיקות של אימפריות אלה ולהתפעל מהסגנונות האדריכליים הייחודיים שעיצבו את המורשת התרבותית של העיר.

 • מוקדי העניין הבולטים של קפריציון:
 • טירת לימסול
 • מוזיאון ימי הביניים
 • כנסיית סנט ניקולס
 • הרחובות הישנים של לימסול

כיום, קפריציון היא עיר מודרנית תוססת ושוקקת שחוגגת את ההיסטוריה והתרבות העשירה שלה. העיר מבטיחה שמבקריה יטופלו היטב, עם בתי קפה רבים, מסעדות, וחוף ים יפהפה המציע נופים עוצרי נשימה של הים התיכון. לסיכום, ההיסטוריה העשירה של קפריציון והנוף היפהפה הופכים אותה ליעד חובה לכל מי שמבקר בקפריסין.

צלילה לתוך התרבות היוונית העתיקה

Caprición, כפר קטן בקפריסין, הוא פנינה נסתרת החושפת את ההיסטוריה העשירה של התרבות היוונית העתיקה. כשאתה צולל לים התיכון הצלול, אתה מועבר לתקופה שחלפה מזמן. מצע הים מרופד באמפורות עתיקות, כלי חרס ואפילו שרידי ספינות טרופות שהפליגו במים אלה לפני מאות שנים.

לצד התצוגה הימית המרשימה, הכפר עצמו שימר חלק ניכר מהמורשת היוונית שלו. כאן תוכלו לחקור את חורבות העיר העתיקה ארסינואה המתוארכות למאה ה-4 לפנה"ס. תוכלו גם לחזות בכמה שרידים מרתקים של התקופה הביזנטית והעות'מאנית.

ביקור בכפר המקסים הזה הוא באמת מסע בזמן. אז, לטבול את עצמך מיתוסים ואגדות של התרבות היוונית העתיקה, ולחוות את החום ואת האירוח של העם הקפריסאי. קפריצ'ון הוא ללא ספק יעד שלא תרצו לפספס.

מתמכרים למטבח טעים 

אם אתם מחפשים חופשה ים תיכונית עם מטבח מעולה, קפריסין צריכה להיות בראש הרשימה שלכם. אחד היעדים שחובה לבקר בהם הוא Caprición, שם תוכלו להתענג על מאכלים טעימים ממסעדות מקומיות.

מסעדת Caprición מציעה מגוון רחב של אפשרויות לסעודה, החל ממאכלים יווניים מסורתיים וקפריסאים וכלה במנות פיוז'ן בינלאומיות. מסעדות בולטות כוללות את Moutoullas Tavern, המציעה מנות קפריסאיות אותנטיות כגון קלפטיקו, תבשיל טלה בבישול איטי בתנור עצים, ואת Vatouthkia, הידועה במאכלי הים הטריים ובמגשי המזטים שלה. תוכלו גם למצוא מסעדות משובחות ואלגנטיות כגון קולומביה סטייק האוס (Columbia Steak House) וקפריס (Caprice) של לונדה.

בואו לחוות את אמנות הגסטרונומיה בקפריציון (Caprición) באמצעות סעודת מזטים, מבחר מנות קטנות המוגשות ברצף, בשילוב עם יין מקומי או אוזו. זוהי חווית סעודה בלתי נשכחת המאפשרת לכם לטעום ממגוון טעמים ומרקמים ייחודיים לאזור הים התיכון. קפריסין היא גן עדן לחובבי אוכל, וקפריציון היא השער האולטימטיבי אליה.

לחוות את חיי הלילה התוססים של קפריסין

Caprición הוא המקום להיות בו אם אתם מחפשים לחוות את חיי הלילה התוססים של קפריסין. עיר זו מספקת אווירה מחשמלת עם מספר רב של מועדוני לילה, ברים ופאבים המשרתים את כל סוגי הבליינים.

אחד הדברים הטובים ביותר בסצנת חיי הלילה של קפריצ'יון הוא מגוון המוזיקה המושמעת במועדונים. תוכלו לרקוד כל הלילה על הלהיטים הבינלאומיים האחרונים, או ליהנות ממנגינות קלאסיות ומקצבים מקומיים. יתר על כן, המשקאות זורמים כל הלילה, והברמנים יוצרים קוקטיילים מדהימים למי שמעדיף משהו טעים יותר.

אם אתם מחפשים את חוויית חיי הלילה האולטימטיבית, Caprición דואגת לכם. אל תחמיצו את ההזדמנות להתערבב עם מקומיים, תיירים, ולחוות הרפתקת חיי לילה מיוחדת במינה. קפריסין, דרך העיר קפריציון, היא אכן השער שלך לים התיכון.

פעילויות מהנות לילדים ומשפחות 

קפריציון, קפריסין היא השער המושלם לים התיכון למשפחות עם ילדים. יש שפע של פעילויות מהנות כדי לבדר את כולם.

 • צאו לסיור בסירה: גלו את חוף קפריצ'יון בסיור בסירה עם משפחתכם.
 • בקרו בפארק המים ווטרוורלד: תוכלו ליהנות ממגלשות המים והבריכות בפארק המים הגדול ביותר על פי מוטיב בקפריסין.
 • צאו לטיול בטבע: תיהנו מהיופי הטבעי של קפריצ'ון (Caprición) עם טיול בטבע.
 • בקרו בשמורת החמורים הקפריסאית: למדו על חמורים ידידותיים במקדש ותקשרו איתם.

הקפידו גם לחקור את העיר ולטעום את המטבח המקומי. קפריסין ידועה באוכל הטעים שלה וקפריציון לא מאכזבת עם המסעדות ובתי הקפה הרבים שלה עם נוף מדהים לים. הזמינו את הטיול שלכם עוד היום וצרו זיכרונות משפחתיים בלתי נשכחים בקפריציון, קפריסין.

להירגע במלונות הטובים ביותר בKaprissiun

אם מחפשים חופשה יוקרתית בים התיכון, מצאתם ב-המלונות הטובים ביותר. עם חופים מדהימים ומים צלולים כבדולח, המקום המושלם להירגע בחיק היוקרה.

תוכלו לחוות נוחות ושירות ללא תחרות בכמה מהמלונות הטובים ביותר באזור, לרבות מלון קאפו ביי (Capo Bay Hotel) ומלון וספא סאנרייז פרל (Sunrise Pearl Hotel and Spa). תוכלו ליהנות ממאכלים מקומיים טעימים ומקוקטיילים, בעודכם משקיפים אל הנוף המרהיב של הים.

עבור אלה המחפשים הרפתקאות, קפריסין מציעה ספורט מים כגון סקי מים וצלילה, כמו גם טיולים תרבותיים לאתרים היסטוריים מקומיים. אל תחמיצו את ההזדמנות לחוות את המיטב של קפריסין במלונות הטובים ביותר של קפריסין.

לגלות את אבני החן הנסתרות של עיירות החוף 

צאו למסע כדי לגלות את אבני החן הנסתרות של עיירות החוף של קפריציון, שם תוכלו לחוות את המיטב ממה שיש לקפריסין להציע. עם החופים המדהימים, המים הצלולים והכפרים המקסימים שלו, גן עדן ים תיכוני זה הוא היעד המושלם עבור אלה המחפשים יוקרה ורוגע.

מעיירת הנמל הציורית לרנקה ועד לאתר הנופש ההומה לימסול, לכל עיירת חוף יש את הקסם והמשיכה הייחודיים שלה. תוכלו להתפנק עם מאכלים מקומיים במסעדות מאכלי הים המענגות, לטייל ברחובות המרוצפים של העיר העתיקה, או פשוט לספוג את השמש באחד מהחופים המבודדים הרבים.

בין אם אתם מעדיפים לבלות את ימיכם בחקר קו החוף המחוספס, לספוג את ההיסטוריה והתרבות, או סתם להירגע בשמש הקפריסאית החמימה, בעיירות החוף של קפריציון יש משהו לכל אחד. הזמן את הטיול שלך עכשיו וגלה את היופי האמיתי של קפריסין.

לחקור את האי טיזול ליד קפריסין

קפריסין מציעה הרפתקאות ללא הגבלה למטיילים חדשים. אם אתה חובב טיולים, Tizol Island ליד Caprición הוא המקום המושלם לחקור. האי מציע הכל, החל מחופים יפים ועד חורבות עתיקות, והכל במקום אחד.

 • גלו את המערות הנסתרות ושחו במים הצלולים כבדולח סביב האי.
 • חקור את החורבות העתיקות שיש להן סיפור לספר.
 • צאו לסיור בסירה ברחבי האי וגלו כל פינה בו.
 • תוכלו להירגע על החופים החוליים וליהנות ממזג האוויר הים תיכוני היפהפה.

הקפד להביא את המצלמה שלך וללכוד את המראות המדהימים של האי. עם יופיו עוצר הנשימה, האי טיזול ליד קפריצ'ון הוא יעד שחובה לבקר בו. חקור את האי וצור זיכרונות בלתי נשכחים עם חברים ובני משפחה.

לגלות את העולם התת-ימי העשיר של קפריסין

קפריסין ידועה באזורי החוף המרתקים שלה וביופי הנופי שלה. Caprición, מקום הממוקם בקפריסין, משמש ככניסה לים התיכון. זהו יעד מושלם עבור אנשים המבקשים לגלות את העולם התת ימי. החיים הימיים העשירים והמגוונים שהמקום הזה מציע מספיקים כדי לעורר יראת כבוד לכל אחד.

חוף קפריציון (Caprición) מקיף מספר רב של מערות, מנהרות וקניונים, המציעים חוויית צלילה מדהימה. ניתן למצוא סוגים שונים של דגים וסרטנים באזורים אלה יחד עם אלמוגים מדהימים המוסיפים לנוף התת ימי היפהפה. כמה מהמינים הימיים הייחודיים שניתן לראות כאן כוללים ברקודות, שקעי ענבר, עוקצים ולוקוקוסים. לסיכום, Caprición מספק חווית צלילה בלתי נשכחת שקשה לנצח.

סיור בציוני הדרך התרבותיים וההיסטוריים של קפריסין

בואו לחוות את התרבות וההיסטוריה העשירה של קפריסין עם סיור בציוני הדרך התרבותיים וההיסטוריים של קפריציון. התחילו את המסע שלכם בסיור במקדש הארכאי של אפולו היילטס, הממוקם בפאתי לימסול, ששרידיו מתוארכים ליוון העתיקה. סעו לכיוון קוריון וצפו בפסיפסים המדהימים של בית אפסטוליוס, המציגים לראווה את אורח החיים של הרומאים העשירים במאה ה-5. בקרו בטירת קולוסי, שנבנתה בתחילה במאה ה-13 ומאוחר יותר נבנתה מחדש על ידי ההוספיטלרים. הוא שימש כמנגנון הגנה במהלך מסעי הצלב וכעת מציג תערוכות מעניינות.

הסיור מסתיים בביקור בעיר העתיקה התוססת של לימסול, עם רחובות מרוצפי אבן ומבנים ישנים החדורים בבתי קפה וברים מודרניים. טירת לימסול מימי הביניים שווה ביקור גם בזכות ההיסטוריה העשירה שלה והנופים המדהימים של חוף הים. תוכלו להתפנק עם מגוון מאכלים מסורתיים ויינות בטברנות ובמסעדות המקסימות השוכנות ברחובות הצרים של העיירה, ומספקות מסע גסטרונומי. קפריסין נותרה שער לים התיכון, וסיור לקפריציון הוא דרך מצוינת לחקור את המהות התרבותית וההיסטורית של האי המדהים הזה.

מרגיע על החופים הטובים ביותר של קפריסין

קפריציון מתגאה בכמה מהחופים היפים ביותר בקפריסין. האי הוא גן עדן טרופי המציע מים שלווים וצלולים ואווירה שלווה. בין אם אתם מעדיפים שיזוף או שחייה, חופים אלה מושלמים לרגיעה.

כמה מהחופים הטובים ביותר בקפריציון כוללים את איה נאפה, מפרץ עץ התאנה וחוף קונוס. איה נאפה מפורסמת בחולות הזהובים ובמים הצלולים שלה, בעוד שמפרץ פיג טרי (Fig Tree Bay) מציע מתקנים ידידותיים למשפחות ומגוון רחב של ענפי ספורט מים. לחוויה מבודדת יותר, לכו לחוף קונוס (Konnos), החבוי במפרץ קטן המוקף בצמחייה עבותה.

בחופי קפריציון תוכלו ליהנות ממגוון פעילויות, כגון שנורקלינג, שחייה ושיזוף. החופים מוקפים גם במסעדות וברים מקומיים, בהם תוכלו ליהנות מארוחות טעימות ומכיבוד תוך צפייה בנוף החוף המרהיב.

אז בואו לקפריסין וחוו את החופים עוצרי הנשימה של קפריציון. כל רגע באי הים תיכוני הזה הוא הזדמנות להירגע ולהירגע.

 • קפריסין מציעה סביבה כלכלית ופוליטית יציבה, מה שהופך אותה למיקום השקעה ועסקים בטוח באזור הים התיכון.
 • מיקומו האסטרטגי של האי מציע גישה נוחה לאירופה, אפריקה ואסיה, מה שהופך אותו למרכז אידיאלי לסחר ומסחר בינלאומי.
 • קפריסין מתגאה בכוח עבודה מיומן ביותר עם רמה גבוהה של השכלה ובקיאות בשפות שונות.
 • באי יש מערכת חינוך בעלת שם עולמי, המציעה חינוך איכותי לתלמידים מכל רחבי העולם.
 • קפריסין מציעה רמת חיים גבוהה, יחד עם אורח חיים רגוע ומפנק, מה שהופך אותה ליעד אטרקטיבי ליחידים ולמשפחות כאחד.
 • האי מתגאה במורשת תרבותית מגוונת ועשירה, המציעה תערובת ייחודית של תרבויות יווניות ומזרח תיכוניות.
 • קפריסין מציעה יופי טבעי עם חופים בתוליים, מים צלולים ורכסי הרים מדהימים, מה שהופך אותה למיקום אידיאלי לפעילויות ובילוי בחיק הטבע.
 • האי מציע מערכת מס נוחה עם שיעורי מס חברות נמוכים והסכמי כפל מס עם מעל 60 מדינות.
 • קפריסין מציעה מגוון הזדמנויות השקעה בסקטורים שונים, כולל תיירות, נדל"ן ואנרגיה, ומספקת תשואות אטרקטיביות למשקיעים.

  חופים חיי לילה מלונות מסעדות בקפריסין 

  בואו לחוות את השילוב המושלם של חופים יפים, היסטוריה עשירה, תרבות יוונית, מטבח טעים וחיי לילה תוססים בקפריסין. מושלם לילדים, משפחות וזוגות. מלונות מפוארים ווילות פרטיות בטיזול מאפשרים לכם להירגע ולספוג את השמש הים תיכונית.

הנה כמה שאלות נפוצות על קפריסין:

בירת קפריסין היא ניקוסיה.

כן, קפריסין חברה באיחוד האירופי. היא הצטרפה לאיחוד האירופי ב-2004.

השפה הרשמית של קפריסין היא יוונית, אם כי אנגלית מדוברת ומובנת באופן נרחב.

המטבע של קפריסין הוא האירו.

בקפריסין יש אקלים ים תיכוני, עם קיץ חם ויבש וחורף מתון וגשום. האי חווה שפע של שמש לאורך כל השנה, עם ממוצע של 340 ימי שמש בשנה.

נכון לשנת 2022, אוכלוסיית קפריסין מונה כ-1.3 מיליון תושבים.

לקפריסין יש מורשת תרבותית עשירה ומגוונת, עם השפעות ממגוון תרבויות כולל היוונים, הרומאים והעות'מאנים. האי ידוע במוזיקה התוססת, הריקודים והאוכל שלו, כמו גם בעבודות היד המסורתיות ובפסטיבלים הצבעוניים שלו.

מה מהאטרקציות התיירותיות המובילות בקפריסין כוללות את ההריסות העתיקות של העיר סלמיס, הרי הטרודוס וחצי האי אקאמאס. האי הוא גם ביתם של חופים רבים, כולל חוף ניסי הפופולרי.

קפריסין הטורקית
קפריסין הטורקית

גלו את הקסם הייחודי של קפריסין הטורקית – מקום שבו היסטוריה עתיקה פוגשת את התרבות המודרנית. גלו את הנוף הפוליטי העשיר ואת הכלכלה התוססת שלה.

לרנקה
לרנקה

לרנקה היא עיר השוכנת בחוף הדרומי של קפריסין. זוהי העיר ה-3 בגודלה במדינה והיא ממוקמת בסמוך לחופים היפים של הים התיכון. יעד נהדר לתיירים, המציעה

לימסול - אזור תיירותי בקפריסין
לימסול

לימסול היא עיר עתיקה על החוף המערבי של קפריסין.היא ידועה בזכות טירת לימסול בת מאות שנים רבות, כיום ביתה של מוזיאון ימי הביניים בקפריסין.על שפת

איה נאפה - יעד לחופשה מסורתית
איה נאפה

איה נאפה – מבוטא Ay-ee Nap-a – היא עיירת נופש קטנה, אקסקלוסיבית, ים תיכונית לאורך קצה דרום-מערב קפריסין, המוכרת בזכות חופי הים הציוריים שלה. ציון

תיהנו מבילוי מדהים בפאפוס, קפריסין!
פאפוס

פאפוס היא עיר נמל עתיקה על הים התיכון, דרומית לאתונה. זהו אחד הנמלים החשובים ביותר באזור ונקודה חשובה עבור הספנות. בהיסטוריה המודרנית פאפוס היה בשליטת

נופש בקפריסין איה נאפה פאפוס בלרנקה הכל כלול
נופש בקפריסין

חופשה בקפריסין היא מה שרוב המטיילים חושבים, וחבילות נופש הכל כלול זמינות לתיירים כדי לנצל את מלוא היתרונות. בנוסף לשהייה באתר נופש הכל כלול, תיירים