סנטוריני

סנטוריני, האי היווני של הקיקלאדים

האי הקיקלאדי הזה נהרס כליל בהתפרצות געשית במאה ה-16 לפני הספירה. הנוף סלעי ועקר, כאשר הערים העיקריות פירה ואויה מתנשאות מעל לוע הר הגעש התת ימי. שתי העיירות המרכזיות מציעות נופים מדהימים של הים והאיים הקטנים ממערב. חלוקי לבה שחורים מצפים את החופים והם אידיאליים לחופשת חוף רומנטית. חופשה בסנטוריני אינה שלמה ללא ביקור באתרים העתיקים.

אתרים עתיקים בסנטוריני

האי היווני הוולקני סנטוריני הוא ביתו של האתר הארכיאולוגי אקרוטירי, יישוב מתקופת הברונזה הקיקלאדית. חקור את חורבות היישוב כדי לקבל הבנה מעמיקה יותר של העמים העתיקים שחיו על האי הזה. ממוקם בצד המערבי של האי, אתר זה קיים כבר יותר מ-2,000 שנה. אקרוטירי הייתה יעד פופולרי עבור תיירים יווניים מכיוון שהיא מספקת הצצה נדירה לעבר.

באי יש הרבה אתרים עתיקים מעניינים. אקרוטירי הוא החשוב שבהם, המכיל חורבות של ציוויליזציה מינואית שנקברה בהתפרצות געשית במאה השבע-עשרה לפני הספירה. הר הגעש גם היווה השראה לאגדה של אפלטון על אטלנטיס. ישנם מספר מוזיאונים בסנטוריני המוקדשים לציוויליזציה העתיקה הזו. במוזיאון יש חפצים רבים ועדויות אחרות מאתרים אלה.

האתר הארכיאולוגי אקרוטירי פתוח כל השנה. ניתן לבקר בו בין השעות 8:00-15:00 בחודשי החורף, ובמהלך הקיץ מ-8:00 עד 20:00. האתר סגור בימי שני, לכן הקפידו להזמין סיור הכולל הסעה באוטובוס לאתר הארכיאולוגי. אם אינכם יכולים להגיע לאתר באופן אישי, תוכלו לשכור רכב פרטי ומדריך מהמלון שלכם. יהיה איתך מדריך לאורך כל הסיור, שייתן לך סקירה כללית של האתרים ויסביר כיצד השתמשו בהם פעם.

אתר החפירה בסנטוריני התגלה בטעות בשנת 1866 כאשר נעשה שימוש בטעות בפיסת אדמה וולקנית לבידוד גשר תעלת סואץ. במאה שלאחר מכן נערכו חפירות רבות כדי לגלות את מה שנותר מהעיר המינואית. הארכיאולוג Spyridon Marinatos, לעומת זאת, החל בחפירות בשנת 1967. חפירה זו חשפה עיירה מינואית בתפקוד מלא עם אוכלוסייה של כ-30,000. העיירה המינואית נהרסה במאה ה-17 לפני הספירה ברעידת אדמה ועיירה חדשה נבנתה על ההריסות.

הכפרים המסורתיים שלה

סיור באוטובוס של סנטוריני לוקח אותך לכפרים הציוריים של פירגוס, אויה ומסה גוניה. במסלול תדגמו את העגבניות והיין המפורסמים של האי ותראו כפר רפאים. בפירגוס תמצאו כנסיות ונציאניות וביזנטיות, ואת הארכיטקטורה הקיקלאדית האופיינית. הנוף מפירגוס הוא שאין שני לו, מכיוון שניתן לראות את האי כולו ממיקום זה בגובה רב. ובעיר אויה תוכלו ליהנות מהשקיעה ולפגוש את האמנים שגרים בה.

בעוד שהכפרים המסורתיים עמוסים לעתים קרובות בתיירים, הם יכולים להיות גם שלווים ומיוחדים. הכפרים המסורתיים של האי מציעים חוויה אותנטית יותר. בפירגוס תמצאו כנסיות כמו Theotokaki, שבהן תוכלו לראות אייקונים וציורי קיר ישנים, ואת הכנסיות המלאך מיכאל ואגיה טריאדה. בפסגת ההר הדומה, תמצאו את מנזר הנביא אליאס, הכולל מוזיאון אתנוגרפי קטן ואייקונים ישנים.

כפר נוסף של סנטוריני שהוגדר כאנדרטה היסטורית הוא אויה, שנמצא בקצה הצפוני של האי. עיירה זו מתהדרת בסביבה ציורית ייחודית, עם בתים ומבנים צבעוניים שתחילתם במאה ה-13. סמטאות המגורים של העיירה היו הראשונות שנרשמו כאנדרטה היסטורית, והנופים של הים באמת מדהימים. אז קחו את הזמן לחקור את פירגוס, בזמן שאתם על האי.

החוף הדרום-מערבי של סנטוריני הוא ביתו של אקרוטירי, יישוב מינואי שנבנה באמפיתאטרליות שכיום הוא אתר ארכיאולוגי חשוב. העיירה נהרסה בהתפרצות געשית אדירה בסביבות שנת 1600 לפני הספירה, אך רחובותיה השמורים מציעים הצצה לחיים הפרהיסטוריים. אתה יכול גם לראות כמה ציורי קיר יפהפיים שנשמרו במוזיאון הארכיאולוגי הלאומי של אתונה.
סנטוריני

האקלים שלה

האקלים של סנטוריני מתון, בממוצע 14 מעלות צלזיוס מינואר עד אוגוסט. מזג האוויר מתון עד חם בחודשי הקיץ, והאי חווה רק גשם מדי פעם. עם זאת, ישנם כמה חריגים. שלג ירד פעמיים על סנטוריני, פעם אחת בפברואר 2004 ופעם אחת בפברואר 2008. מזג האוויר חם ושטוף שמש לאורך כל השנה, כאשר טמפרטורות המים החמות ביותר מתרחשות באוגוסט ובחלק הראשון של ספטמבר. גם מזג האוויר בהיר בדרך כלל, וימים בהירים מאפשרים למבקרים ליהנות מנופים של האי השכן כרתים.

בינואר טמפרטורות המים נעות בין 16 ל-17 מעלות. העונה היבשה יותר נמשכת כשישה חודשים, ובדצמבר יש שלושים ואחד ימי גשם. בינואר יש את המשקעים הגבוהים ביותר בשנה, עם ממוצע של תשעה ימים עם יותר מחצי סנטימטר של משקעים. בחודש פברואר, האקלים דומה לינואר, עם פחות ימים גשומים מאשר ימים מעוננים. עונה ללא גשם מתרחשת מה-2 במאי עד ה-25 בספטמבר, ויש ארבעה חודשים יבשים מאוקטובר עד יוני.

האקלים של סנטוריני מושפע משתי רוחות רווחות שונות: רוח Meltemi ורוחות הסחר הצפון-מזרחיות. למרות שהרוחות הללו גורמות לאוויר להרגיש קריר יותר, הן מעצבנות באופן מפתיע ואף יכולות להפוך את המים לגסים. במהלך העונה היבשה, הטמפרטורות נשארות מתונות, הנעות בין שתים עשרה עד שמונה עשרה מעלות צלזיוס. העונה הגשומה היא מנובמבר עד מרץ. קר וסוער בינואר ופברואר, אך בהשוואה מתון.

האקלים של סנטוריני קשה ומגוון. כמות המשקעים היא בדרך כלל קלה וספורדית, נעה בין כמעט רוויה לבצורת. האדמה בסנטוריני נקראת אספה, והיא עשויה מסלע עמוס בפומיס מפיצוצי געש. זהו המקום המושלם לסיורי יין, שכן האדמה פורייה ביותר. יש מסורת עשירה בייצור יין בסנטוריני, כאשר וינסנטו היא המפורסמת ביותר.

החופים שלה

התפרצות געשית הרסה את האי הקיקלאדי סנטוריני במאה ה-16 לפני הספירה. לאי זה יש נוף מחוספס ושתי הערים העיקריות שלו, אויה ופירה, ממוקמות מעל לוע הר הגעש שקוע. העיירות משקיפות על הים ועל האיים הקטנים ממערב. חלוקי הלבה השחורים בחופי סנטוריני הם בצבע שחור. מסיבה זו, זהו המקום הטוב ביותר לשחות בקיקלאדים.

בחוף פריסה יש את אותה תערובת של חול שחור וחלוקי נחל כמו בחוף קאמארי והוא ממוקם ליד בתי מלון ושירותי תיירות רבים. החוף עמוס למדי בספורט מים ומתקנים אחרים, אבל הוא פחות רועש מפריבולוס. אם אתם מחפשים חוף שקט יותר, פריסה עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר. אתה יכול להגיע ברכב או באוטובוס מקומי. חוף פריסה הוא החוף הפופולרי ביותר בסנטוריני, אז הקפידו לתכנן את הטיול שלכם בהתאם.

בצד המערבי של הקלדרה של האי יש הכי הרבה חופים, אבל כדאי לנסות את המזרחיים. אלה פחות מאורגנים ופחות נפוצים. החופים מרופדים בחלוקי נחל וולקניים ובסלעים מפוסלים. שלא כמו הצד המערבי של סנטוריני, בחציו המזרחי של האי עדיין יש כמה איי לבה, כולל חורבות העיר העתיקה טיראסיה. הם הרי געש פעילים, אבל יש גם כמה חופים יפים ברחבי האי.

באזור אקרוטירי יש גם כמה חופים פופולריים אחרים, כולל מפרץ אמודי. הכפר הקטן והמשונה הזה שוכן על רקע סלעים שחורים ואדומים. זהו מקום פופולרי לתמונות, כמו גם לקפיצה על צוקים. בין אם אתם מבקרים או מטיילים מנוסים, יש משהו לכל אחד לעשות בסנטוריני. אם אתם מחפשים ריגוש בטיול שלכם, תוכלו לנסות סקי אופנועים, צלילה או שייט בסירה.

הצפיפות שלו

סנטוריני היא אחד מיעדי החופשה הפופולריים ביותר בעולם, אז אפשר להבין שיש אלפי אנשים שדוחסים את הסמטאות המפותלות, הגגות ופלטפורמות הצפייה. זה גרם לבעיות רבות למקומיים שיש להם יחסי אהבה-שנאה עם ספינות הקרוזים שפורקות 20,000 מבקרים ביום ואז ממהרות לצאת באותו יום. ספינות אלו אינן בנות קיימא מנקודת מבט סביבתית, אך היא הקשתה ליהנות מהקסם של סנטוריני.

למרות שהקיץ הוא הזמן הפופולרי ביותר לבקר בסנטוריני, הצפיפות של האי לא תמיד מעידה על פעילות תיירותית. עונת השיא של סנטוריני היא אמצע יוני עד ספטמבר. בעוד שהאי צפוף מסוף אפריל עד תחילת נובמבר, תוכל למצוא פחות תיירים בחודשים אלה. אתה יכול גם להימנע משיא עונת התיירות לחלוטין על ידי ביקור בסנטוריני בנובמבר או אפריל. מזג האוויר חם ושטוף שמש, ויש מעט גשם. אתה עדיין יכול ליהנות מהסיורים ומחיי הלילה של האי, אבל הוא יהיה פחות צפוף מאשר ביולי או אוגוסט.

האי צפוף באופן מפתיע. אנשים רבים מבקרים בסנטוריני כדי לבלות את חופשותיהם על חורבות של תרבויות עתיקות. רבים מהמבקרים הללו הם ראשונים ואינם יודעים הרבה על התרבות של איי יוון. עם זאת, הפופולריות של סנטוריני גרמה לכך שהמחירים של רוב המלונות והדירות זינקו. זו הסיבה שמטיילים רבים מהססים לבקר באי, שכן הצפיפות אינה מעידה בהכרח על איכות.

אם יש לך עניין לצלול לתוך האוקיינוס, כדאי לשקול לבקר בחוף פריסה. זהו החוף הארוך ביותר באי, והוא הפופולרי ביותר בקרב נופשים. החול השחור שלו הופך אותו לאידיאלי לרחצה ושחייה. בפריסה יש מועדוני חוף, ומסעדות מציעות כסאות נוח בחינם עם הרכישה. הצוות בודק את המבקרים באופן קבוע, והחוף נקי ובטוח. אם אתם מחפשים חווית חוף רגועה יותר, נסו את מסעדת Pepito.

סנטוריני יוון עם ילדים

סנטוריני הוא אי יווני בים האגאי ויש הרבה דברים שאתה יכול לעשות עם הילדים שלך. אתה יכול לטייל במעלה הר הגעש, לבקר בעיר העתיקה פירה, או לקחת אותם לשחות במים החמים של אקרוטירי.

סנטוריני יוון היא יעד פופולרי למשפחות וילדים. יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות עם הילדים שלך כאן. אתה יכול לטייל במעלה הר הגעש, לבקר בעיר העתיקה פירה, או לקחת אותם לשחות במים החמים של אקרוטירי.

סנטוריני הוא אי יווני בים האגאי ויש הרבה דברים שאתה יכול לעשות עם הילדים שלך כאן.

סנטוריני, יוון היא יעד תיירותי הידוע בנופים היפים והחופים הציוריים שלו.

בחלק זה תוכלו ללמוד על המקומות הטובים ביותר לבקר בהם עם ילדיכם.

חופשה סנטוריני

סנטוריני הוא אי יפהפה בים האגאי. זהו יעד פופולרי עבור נופשים מכל העולם.

סנטוריני הוא אי ממוצא געשי והוא מוקף במים כחולים עמוקים. הנוף של האי עוצב על ידי התפרצויות געשיות, רעידות אדמה ושחיקה.

חבילת נופש סנטוריני כוללת לינה במלון 5 כוכבים, הסעות פרטיות מ/אל נמל התעופה של סנטוריני, כרטיסי מעבורת הלוך ושוב מאתונה, סיור של 3 ימים באתונה כולל סיור באקרופוליס ועוד!

סנטוריני הוא אי יפהפה בקיקלאדים. הוא ידוע בנופים הוולקניים הלבנים, הכחולים והאדומים שלו. הדברים הפופולריים ביותר לעשות בסנטוריני הם טיולים רגליים, שחייה ושייט.

סנטוריני היא יעד פופולרי עבור נופשים בכל רחבי העולם בגלל הנוף היפה שלה והפעילויות המגוונות שלה. למעשה, זהו אחד היעדים המובילים באירופה.

קצת מידע על האי סנטוריני

לפני הביקור בסנטוריני, הנה קצת מידע על האי. העיירה המרכזית של האי היא פירה, שהוא השם היווני של האי כולו. הנמל, סקאלה, הוא גם הנמל הראשי, מושך אליו מיליוני מבקרים בשנה ומספר מסחרר של ספינות שייט במהלך הקיץ. ביקור בסנטוריני הוא חוויה בלתי נשכחת שלא תשכחו במהרה.

קל להתמצא בסנטוריני. האי מקושר היטב עם אוטובוסים ציבוריים, ויש שירותים תכופים מפירה לשאר האי. אוטובוסים מקומיים יכולים לקחת אותך כמעט לכל מקום, אבל שירותי האוטובוסים לא מגיעים לכל המקומות באי. אם אתם מחפשים להסתובב באי ברגל, אולי כדאי לשכור אופניים או לשכור רכב. עם זאת, אם אינכם מרגישים בנוח לנהוג על קטנוע, תוכלו למצוא סיורים מאורגנים באטרקציות המפורסמות של האי.

אחד המאפיינים הבולטים ביותר של האי הוא הקלדרה בצורת מכתש וחופים חוליים שחורים. זה גם ביתם של אתרים עתיקים ומוזיאונים רבים. ביניהם האקרוטירי המינואי, שהיה מכוסה באפר וולקני כ-1,500 לפני הספירה. אתר היסטורי נוסף שכדאי לבקר בו הוא תרה העתיקה, השוכנת על המצוק שמעל פריסה. הנוף מכאן באמת עוצר נשימה.

חופי סנטוריני

בעוד שמי סנטוריני נעימים בדרך כלל מיוני עד אוקטובר, מומלץ להימנע מכמה מהחופים שלה מסיבות ידידותיות למשפחה. לחוף מונוליתוס, הממוקם כמה קילומטרים צפונית לקמארי, יש שיפוע פחות דרמטי וקרקעית ים רדודה. מונוליתוס, שנקרא על שם מחשוף סלעי המתנשא מעליו, מציע מגוון רחב של פעילויות לילדים. החופים החוליים שלו כוללים גם אזור משחקים קטן למבקרים צעירים.

חוף סנטוריני נוסף הוא החוף האדום הציורי, שיש בו חול אדום וסלעים. הרקע הציורי שלו מהווה הזדמנות נהדרת לצילום. החוף האדום נגיש בסירה מאקרוטירי והוא אחד החופים הפופולריים ביותר באי. המים כאן חמים מאוד מכיוון שהם מוקפים במכתש הפעיל הגדול ביותר של האי. ההתפרצות האחרונה של המכתש התרחשה בשנת 1650. הוא אהוב על נודיסטים.

חוף סנטוריני נוסף שפופולרי בקרב תיירים הוא קאמארי. החול השחור הארוך והמים הצלולים של החוף הזה הם שניהם מרהיבים. יש כאן גם שפע של מיטות שיזוף ושמשיות, כמו גם מגרש משחקים ומגרש כדורגל לילדים. החוף שקט יחסית וידידותי למשפחות, אך הוא מוקף בתצורות סלע דרמטיות. אם אתה שחיין נלהב, תמצא שקמארי הוא המקום המושלם ליום על החוף.

מקומות בסנטוריני

האי סנטוריני הוא מקום מושלם לבקר בו במהלך החופשה שלך ביוון. האי ידוע במטבח המסורתי שלו, ומומלץ לנסות Fava, סלט יווני ולביבות עגבניות בזמן שאתם שם. בזמן שאתם בסנטוריני, כדאי לבקר בכמה שיותר טברנות ים, ואל תשכחו לנסות פינוק מקומי: Melitinia.

חלק שקט יותר של סנטוריני הוא הכפר פירגוס. בפירגוס יש חורבות עתיקות של ת'רה, ותוכלו לבקר בהן ברגל או לצאת לטיול על חמור. הוא פחות צפוף מהחלקים האחרים של סנטוריני, והוא מושלם לזוגות. האי הוא ביתם של כנסיות כמו אגיה תאודוס, וטירה ונציאנית.

פריסה היא אחד המקומות הרומנטיים ביותר בסנטוריני. כאן תוכלו ללכת לאורך חוף החול השחור בזמן שהגלים מתנפצים על הסלע הענק. אם תרצו לנוח קצת, תוכלו לבקר ב-Mesa Vouno הסמוכה, סלע ענק ליד החוף. זה מקום נהדר לבלות יום בשמש. השקיעות היפות כאן הופכות אותו למקום המושלם לחופשה רומנטית עם בן הזוג.

כמה זמן להגיע לסנטוריני

אם אתם חושבים על ביקור ביוון, סביר להניח שתתהו, "כמה זמן לוקח להגיע לסנטוריני?" התשובה לשאלה זו תלויה לאן פניכם מועדות וכמה זמן יש לכם. סנטוריני הוא אי געשי הממוקם באיים הקיקלדיים, מול חופי יוון. הקלדרה שמהווה את הנמל של האי נוצרה על ידי התפרצות מסיבית בסביבות 1500 לפני הספירה, מה שהופך אותה למקום מדהים לחקור. בזמן שאתה שם, הקפד לבדוק את המים הצלולים של נמל סנטוריני.

קל להגיע לסנטוריני מאתונה. רק דאגו לתכנן מספיק זמן לנסוע בין שני האיים. אתה יכול להזמין מונית דרך הקונסיירז' של המלון שלך. אם אין לכם זמן לחכות, תוכלו לבחור במעבורת מהירה, שלוקח לה רק חמש שעות להגיע לסנטוריני. אתה יכול גם לבחור באוטובוס הסעות משותף מנמל אתיניוס, שיכול להיות יקר אבל נוח יותר.

האם כדאי להזמין טיסה ומלון סנטוריני

האם כדאי להזמין טיסה ומלון סנטורני לפני החופשה? אם אתם רוצים ליהנות מהמיטב של האי היווני, כדאי לתכנן מראש. סנטוריני היא יעד פופולרי כבר למעלה מ-20 שנה ויש לה ביקוש גבוה. ביקור באי במהלך חודשי הקיץ מומלץ לעשות במהלך עונת החוץ כאשר מזג האוויר נעים ושטוף שמש. חשוב להתארח במלון עם נוף ללוע הר הגעש.

אם אתם מחפשים עסקה מצוינת בחופשת סנטוריני שלכם, הזמנת מקומות הלינה שלכם חודשיים או שלושה מראש היא חיונית. תוכלו למצוא דילים מצוינים של הרגע האחרון על חבילות טיסה ומלון ולחסוך עד 60% על הלינה שלכם. האי בתפוסה מלאה בתחילת האביב, כך שהזמנה מוקדמת תעזור לכם לקבל את המחירים הטובים ביותר. תוכל גם להימנע מההמונים שהופכים את האי לכל כך פופולרי במהלך עונת השיא.

מאי ויוני הם חודשי עונת השפל, אבל עדיין תוכלו למצוא דילים מצוינים אם תזמינו מוקדם. למרות שהטמפרטורות אינן גבוהות כפי שהן במהלך שיא חודשי הקיץ, הן עדיין חמות מאוד, אפילו עבור לא-יוונים. חודש אפריל הבהיר הוא זמן מצוין לבקר בסנטוריני. יש פחות תיירים במהלך החודש הזה, ורבות מהחנויות והמסעדות פתוחות לעסקים.

הכירו את האי סנטוריני

בין המוצרים המסורתיים של סנטוריני הוא היין המקומי. יין זה מוגן על ידי ייעוד המקור המוגן. האדמה הוולקנית העשירה מייצרת סוגים ייחודיים של ענבים הידועים בניחוחות ובטעמים הייחודיים שלהם. אסור לפספס טעימת יין סנטוריני ביקבי האי. אתה יכול גם לסייר במתקנים שלהם כדי ללמוד עוד על היינות המקומיים שלהם וליהנות מטעימות. האי הוא ביתם של שלושה עשר יקבים, כולל ניקטרי הפופולרי.

לכפר המסורתי אמפוריו, אחד מהיישובים הגדולים של סנטוריני, יש אופי חזק של ימי הביניים. טיול בכפר יוביל אתכם לדלתות עץ צבעוניות, טברנות מסורתיות, ברי יין וגלריות. הכפר כולל גם קולנוע באוויר הפתוח והריסות טירת קסטלי. תוכלו למצוא גם אחוזות וגלריות ניאו קלאסיות, ולהשתתף בשיעורי בישול בכפר.

אטרקציות מיוחדות ובלעדיות לסנטוריני

בזמן שאתה על האי, אתה לא יכול לפספס אחת משלל האטרקציות המיוחדות והאקסקלוסיביות. כדאי לבדוק את מנזר Profitis Ilias, שהוא הנקודה הגבוהה ביותר בסנטוריני.
מדובר בטיול של כשעה והוא מציע נופים מרהיבים של האי. בזמן שאתם שם, הקפידו לבקר במנזר עצמו, המציע סיור מודרך.

אטרקציה מיוחדת ובלעדית לחקור בזמן שאתם על האי היא מפרץ אמודי המבודד, המוקף בצוקים תלולים בצבע ארגמן. מפרץ אמודי כולל הזדמנויות פנטסטיות לקפיצה על צוקים, כמו גם טברנה עם פירות ים ומאכלים מהמטבח היווני המסורתי. המפרץ הוא גם ביתם של כמה מהמסעדות הטובות ביותר של האי, כולל בית הקפה 39 Steps, שבו תוכלו לנסות מאכלים מקומיים ואפילו לנסות בירה חמורה.

מלונות בוטיק יוקרתיים הם גם אטרקציה פופולרית בסנטוריני, שמציעים נופים מדהימים של הקלדרה והים.
שהייה במלונות מפוארים אלו היא השקעה מצוינת. אמנם יש אינספור מקומות לינה אחרים בים האגאי, אבל זה שונה לחלוטין. אתה תבלה את רוב זמנך בשחייה בבריכות הפרטיות באוויר הפתוח או במבט אל הקלדרה. אטרקציות מיוחדות נוספות כוללות סיור בעיירה הנודעת אויה, שם תראו את הצללית המפחידה של הקלדרה.

סוגי מלונות סנטוריני

ישנם סוגים רבים ושונים של מלונות בסנטוריני, יוון.
רבים הם מוזרים, מסורתיים או מפוארים. אם אתם מחפשים יוקרה אולטימטיבית, סביר להניח שתשארו באחד ממלונות הבוטיק הקטנים הממוקמים בכפר מעבר לקלדרה.
מלונות אלה הם בדרך כלל קטנים יותר מעשר סוויטות וכוללים בריכות פרטיות, אמבטיות ג'קוזי וג'קוזי. אם אתם מטיילים עם ילדים, שקול להזמין מקום לינה מראש, במיוחד אם אתה רוצה נוף ללוע הר הגעש.

The Voreina Gallery Suites, הממוקמת בפירגוס, היא אחוזה מהממת מהמאה ה-19 עם וילה צמודה מהמאה ה-18. המלון נבנה על ידי איל יין מקומי ושוחזר בקפידה על ידי הבעלים הנוכחיים. לכל אחת מתשע הסוויטות יש ג'קוזי פרטי ונוף מרהיב של האי. אם אתם מעדיפים בריכה גדולה יותר, יש גם ארבע וילות מרווחות עם בריכות פרטיות

ניווט בכתבה