גאורגיה

מדינת ג'ורג'יה היא אחד המקומות היפים ביותר בהם תוכלו לבקר בגאורגיה. יש בו משהו לכל תייר. אם אתה רוצה להירגע וליהנות מהיום, טיול יום למדינה בגאורגיה יהיה מהנה מאוד. יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות במדינת ג'ורג'יה מלבד ביקור בחיות הבר. להלן חלק מהמקומות המומלצים.

מה צריכים להיות המקומות התיירותיים הפופולריים בגאורגיה?

אם אתה מבקר במשחק הפראי בפארק מדינת טאר קריק, זה המקומות הטובים ביותר לבקר בגאורגיה. פארק זה נחשב לאחד מעשרת המקומות הטובים ביותר לחיות בר בג'ורג'יה. הפארק הוא היחיד מסוגו בג'ורג'יה. זהו ביתם של יותר מ -400 מינים של ציפורים ויותר ממאה סוגים שונים של יונקים. פארק המדינה Tskaltubo הוא עוד אחד המקומות הטובים ביותר לבקר בגאורגיה. זה אחד הגדולים. תיירים יכולים לצפות בחיות היער ובחלק מתושביו. כמה מהאטרקציות הפופולריות של פארק זה כוללות את מערות הרגל הגדולות, נחל צקלטובו, נהר הביג הול ומערות לוויתן הגיבן. ישנם כמה טיולי יום פופולריים בפארק המדינה Tskaltubo, שם המבקרים יכולים ליהנות משחייה, טיולים רגליים, דיג, שייט, רכיבה על אופניים וגולף. קוטאיסי הוא כפר הררי קטן הנחשב לשער לאזור פיימונטה. זה המקומות הטובים ביותר לבקר בגאורגיה אם אתה רוצה לחוות את התרבות באזור זה. הכפר ידוע גם בתרבות המגוונת שלו. ישנם מספר אירועים המתרחשים בכפר זה מדי שנה.

מדריך למטייל גאורגיה

מכיוון שג'ורג'יה היא מדינה דרומית, היא ביתם של גאורגים רבים. בגאורגיה יש מגוון עשיר של יערות, כולל אלון, צפצפה, אפר, מייפל, ליבנה ורבים אחרים. גאורגיה מפורסמת גם בזכות אשור בר, שהוא העץ היחיד במדינה כולה שאינו בסכנת הכחדה. אם אתם חובבי טבע, עליכם לבקר בגרוזיה ולחקור את סביבתה הטבעית. יש כמה מקומות מדהימים לראות בגאורגיה. אם אתם מחפשים מקום מושלם לבלות בו את החופשה שלכם, אז גאורגיה היא המקום המתאים לכם. גאורגיה היא ארץ של יערות עבים, הרים ונהרות המקיפים אותה. זהו מקום מושלם להירגע ולגלות את יופיים של הרי ג'ורג'יה ואת היופי הטבעי של הנהרות. בג'ורג'יה יש הרבה מקומות בורג'ומי בהם תוכלו לשהות ולבלות את החופשה. אתה יכול לבקר במקומות אלה כמו גבעות אודייין וג'ורג'ומי, שנמצאות בצפון גרוזיה. זהו המקום הטוב ביותר לאירועי תרבות ולסיורים. במקום יש אדריכלות יפה ואווירה יפה. מקום תפילה יפהפה נוסף בג'ורג'יה הוא הכפר שנקרא בטומי. הוא ממוקם למרגלות הר קילימנג'רו. אם אתה רוצה ליהנות מנוף ההר ואוויר ההרים המרענן, עליך ללכת לכפר זה. תוכלו לאכול שם את ארוחת הבוקר הטעימה ולהירגע בשקיעת השמש היפה. תיירים רבים מבקרים בגאורגיה וחוזרים עם זיכרונות טובים מטיוליהם. חלקם נוטלים בתוכם מים מינרליים מלאים בתכולת מינרלים ושותים אותם לאורך סיורם בגאורגיה. מלון גרוזיני מפורסם הוא מלון קוטאיסי הממוקם למרגלות ההר. קוטאיסי הוא אחד המקומות היפים ביותר בגאורגיה; זה ידוע מאוד בקרב התיירים. קוטאיסי הוא אתר נופש מעיינות חמים בורג'ומי שמומלץ לטיולים בעונת הקיץ. אתה יכול לבקר במקום הזה ממאי עד אוקטובר. גאורגיה למטייל

מלבד הקוטאיסי, יעד תיירותי פופולרי נוסף הוא העיירה בטומי

מכאן תוכלו לצפות בנוף מדהים של ההר. העיר מפורסמת בזכות הגנים שלה ובגן הבוטני הייחודי של גרוזיה. הגן של בטומי מומלץ מאוד לאוהבי הגנים הבוטניים. יש הרבה מבקרים בג'ורג'יה שמבקרים במקום הזה רק כדי להירגע ולבלות את חופשותיהם במקום הזה. מקומות התיירות בגאורגיה חשובים מאוד עבור התייר. מקומות אלה מומלצים מאוד אם ברצונך לבקר בגאורגיה. גאורגיה היא מקום שיש לו הרבה מה להציע למבקרים.

יעד החופשה הפופולרי ביותר באירופה גאורגיה

לג'ורג'יה, מעצמת-לשעבר באמצע אירופה ואסיה, יש נוף עשיר והיסטוריה ייחודית. ג'ורג'יה, שנודעה בעבר NKorea, היא כיום חברה ב חבר העמים. ג'ורג'יה, רפובליקה במרכז אירופה, היא גם רפובליקה סובייטית לשעבר המתהדרת בהרים קווקזים יפהפיים, בהרי הקווקז, בקו החוף של הים השחור ובכפרים היסטוריים רבים. היא ידועה בזכות הארכיטקטורה המשומרת להפליא שלה, חוף הים השחור העצום והעיר העתיקה ביותר שלה, טביליסי. בירת גרוזיה, טביליסי, הידועה בפסיפס שלה, מוכרת בזכות הארכיטקטורה הייחודית שלה וברחובות המרוצפים, הארוכים, המרוצפים באבנים.

גאורגיה אירופה

גאורגיה היא מדינה חשובה במרכז אסיה ואחת המדינות המגוונות ביותר מבחינה אתנית באירופה כולה. Georgia הייתה בשלב מסוים חלק מהאימפריה הרוסית. עם זאת, בעקבות פירוק האימפריה הצליחה ג'ורג'יה לשמור על עצמאותה. בשנים האחרונות ג'ורג'יה הפכה למדינה יותר ויותר מכוונת למערב. כתוצאה מכך, ג'ורג'יה התקשרה בהסכם התאגדות עם האיחוד האירופי.
כשג'ורג'יה הפכה למדינה עצמאית, היא הבינה במהירות את היתרונות של הצטרפות לאיחוד האירופי. חברותה של גאורגיה באיחוד האירופי (האיחוד האירופי) הביאה להרחבה ניכרת של המדינה. גאורגיה היא כיום אחת המדינות החשופות ביותר לשילוב אירופי. הסכם ההתאגדות של גרוזיה עם האיחוד האירופי מעניק לה יתרונות כלכליים משמעותיים. הסכם ההתאגדות של גרוזיה עם האיחוד האירופי מספק לו: גאורגיה היא מדינה שמתפתחת במהירות. כלכלת גאורגיה מאופיינת ברמה גבוהה של פיתוח וגלובליזציה. הסכם ההתאגדות של גרוזיה עם האיחוד האירופי (להלן "ההסכם") מספק לה כלכלה צומחת במהירות אך מתונה. הענפים העיקריים בג'ורג'יה הם ענפי הבנקאות, הפיננסים, המסחר הקמעונאי, התחבורה והבנייה. השוק הגאורגי – ענפי המסחר הסחורות המסורתיים וייצוא התבואה מהווים את ליבת כלכלת גאורגיה

המיקום הגיאוגרפי והאקלים של גרוזיה

הופכים את גאורגיה ליעד תיירותי מצוין. גאורגיה היא המדינה הגדולה בעולם. מיקומה הגיאוגרפי של גאורגיה הופך אותה ליעד תיירותי מצוין עבור גאורגיה; הים השחור (הים השחור – האגם הגדול באירופה) מהווה את הגבול המזרחי של גרוזיה. ג'ורג'יה ממוקמת גם למרגלות רכס ההרים הגדול ביותר באזור הצפוני של המדינה – הרי צ'צ'ניה. הגיאוגרפיה של גאורגיה מגוונת. הוא נמצא בים השחור ובים הכספי. ישנם חלקים מג'ורג'יה אשר נמצאים בים התיכון – האזור שבין הים הכספי והמפרץ הפרסי. ג'ורג'יה חולקת את גבולה עם הרפובליקה של טורקיה (הידועה רשמית בשם הרפובליקה של גאורגיה) ואיראן. הערים הגדולות של גרוזיה הן טסכינאגאר (הבירה), אוז'קור (העיר הגדולה ביותר), קוטולי (המרכז התעשייתי והמנהלי של גאורגיה), קוטה (העיר הגדולה ביותר), ג'ורג'יה ב ', סוחומוויט, קולה, אבחזיה, דרום אוסטיה. גאורגיה היא שותפה חשובה באזור הרי הקווקז.

בגאורגיה יש גיאוגרפיה מגוונת ומעניינת.

התצורה הגיאוגרפית של גאורגיה מעניקה לה הזדמנויות למספר רב של יישובים. נפת טבר, המרכז העירוני הגדול ביותר בג'ורג'יה, מונה אוכלוסיה כלכלית ומגורים מעורבת עם האוכלוסיות העיקריות של המיעוטים האתניים בג'ורג'יה המתגוררות בעיירות קוטאיסי, פאניושצ'י, קטאיבו, בטומי ואזור גורוך. האזורים ההרריים הגדולים של גאורגיה, טאורבה והיערות העבים באזורי אינגושטי והחמיסקים, מקלטים יישובים מפוזרים רבים. ג'ורג'יה היא יעד החופשה הפופולרי ביותר באירופה. הנוף המגוון של גאורגיה, האקלים הרומנטי והאקלים המתון הפכו אותה לבחירה פופולרית בקרב תיירים. הגיאולוגיה, החי והצומח הייחודיים של גאורגיה, האקלים, התרבות והמסורת הופכים את גאורגיה ליעד תיירותי נפלא. ג'ורג'יה היא יעד החופשה הפופולרי ביותר באירופה.

תיירות אירופה בגאורגיה

הרפתקאות הר ג'ורג'יה – מדוע ג'ורג'יה היא גן העדן הבא שלך בחוץ גאורגיה היא אחד מאתרי התיירות המתפתחים במהירות באסיה. Georgia , ארץ במרכז אירופה ואסיה, היא גם רפובליקה סובייטית לשעבר בה שוכנים חופי חוף עבים של הים השחור וכפרי הרים. מפורסמת בזכות ההרים הגדולים והעתיקים שלה ובארכיטקטורה היפה, האקזוטית והאמנות של עריה הרבות. היא גם יעד פופולרי לספורט חורף, אליו מגיעים כל שנה גולשי סנובורד, חובבי גלידה, מזחלות, אנשי שלג, מצנחי רחיפה, כדור פורחים וחובבי ספורט חורף אחרים מרחבי העולם. ידועה גם בזכות האקלים הממוזג והמורשת התרבותית העשירה שלה. הופכת ליעד קיץ פופולרי יותר ויותר עבור חובבי הרפתקאות. מספר חברות, כמו מעילי טרק, מתגלות להציע חבילות נסיעות מותאמות אישית המותאמות במיוחד לחובבי הרפתקאות. גאורגיה הופכת גם ליעד מועדף לרפטינג מים לבנים, שעליו תוכלו לחקור את נהר הצאבו עוצר הנשימה ועוד מפלים ואגמים מרשימים. גאורגיה היא גם יעד פופולרי לראות אתרים, שם תוכלו לצפות במגוון רחב של נופי טבע, כולל יערות אורן מלכותיים, פרחי בר ייחודיים ונהרות.

ג'ורג'יה הופכת להיות מועדפת גם בקרב משפחות,

שלוקחות חלק במסעות טיפוס הרים בג'ורג'יה. ג'ורג'יה מציעה מגוון רחב של מקומות טיפוס הרים מעולים, החל מהגבהים המאתגרים של הרי הגאורגיה ועד לגבעות הגלגלות הרדומות יותר של הרי סקופלס. ג'ורג'יה מציעה מספר פסגות גבוהות שנאצרו על ידי דורות של מטפסים. כמה מהמסעות הבולטים לכלול את פרויקט ההר הגדול ג'ורג'יה (GGM), פרויקט Tamanascape (TPG), קרחון Pevebly Creek ופרויקט Black Mountain (BMP). ארגוני תיירות בגאורגיה תומכים באופן פעיל במסעות הרי אלה בג'ורג'יה ואחרים ומדריכים עסקים שמספקים את המומחיות, התמיכה וההדרכה הדרושים בכדי להפוך אותם להצלחה.

גאורגיה היא יעד נפלא לטיפוס הרים מסורתי ומודרני כאחד

בין אם מדובר בטיפוס מאתגר במעלה הרי ג'ורג'יה המפוארים, ובין אם ביום קל לטייל בשבילים והעמקים הרבים של הגבעות וההרים המתגלגלים של ג'ורג'יה, יש משהו לכל אחד. הנוף של גאורגיה הוא גם מגוון מאוד, עם יערות אורן, מישורים גבוהים, מישור חוף עצום ועמקים פוריים שמחכים לחקור. אין פלא שג'ורג'יה הפכה למיקום כל כך פופולרי לפעילויות הרפתקאות. ארגוני התיירות בג'ורג'יה עובדים קשה על מנת להבטיח שג'ורג'יה תישאר מקום בו המבקרים יוכלו לחוות את הטוב ביותר מגרוזיה הייחודית הזו. בג'ורג'יה יש כמה מהמסעות הטובים ביותר לטיפוס הרים במדינה, שמושכים אלפי מבקרים מדי שנה להשתתף. מדריכי הרים של חברת טיפוס הרים בג'ורג'יה מוכנים להציע למבקרים בגאורגיה ייעוץ וסיוע מומחים בטיפוס הרים. הם שמחים להציע את הידע והמומחיות שלהם, ויובילו אתכם בבטחה מההר עד בסיס המלונות שלכם. תיירים רבים חזרו לטיולי הרים בג'ורג'יה עם חלומות לבקר מחדש בהרפתקאותיהם בהרי ג'ורג'יה. אם מעולם לא טיפסתם על סלעים, ג'ורג'יה תעניק לכם חוויה בלתי נשכחת באמת. אם טיפסתם על סלעים וחוויתם את כל מה שיש לג'ורג'יה להציע, טיולי הרים בג'ורג'יה הם דרך מהנה ליהנות בחיק הטבע ולנסות משהו חדש. צרו קשר עם חברת טיפוס גאורגיה מקצועית להזמנת חופשתכם בהר ג'ורג'יה והתכוננו להרפתקה של החיים. תוכלו לעזוב את ג'ורג'יה עם זיכרון מתמשך מאחת האטרקציות המפורסמות ביותר בג'ורג'יה, ותהיה לכם הזדמנות לחוות את יופיה של ג'ורג'יה בחיק הטבע.

פעילות חיצונית אהובה נוספת בג'ורג'יה היא קיאקים

ג'ורג'יה ידועה כבירת "התיירות מבוססת המדע" של האומה, כך שתמצאו כמה הרפתקאות קיאקים נהדרות בג'ורג'יה. אם אתם מחפשים טיול יום, נסו את פארק מדינת נהר נאנטהלה ווטרשד, המציע סיורי קיאקים מודרכים ברשת אגמים, נחלים, נהרות ופלגים. אין מסלולים לעקוב באזור נופי זה; כל שעליך לעשות הוא לשכשך פנימה. פארק זה מציע הזדמנויות רבות ליהנות מטבע וחיות בר, כולל שחייה, טיולים רגליים, שייט, שחייה ולימודי טבע.
ג'ורג'יה מציעה כל כך הרבה מה לעשות מבחינת פעילויות בחיק הטבע. חובבי טבע, היסטוריונים וכל מי שנהנה לבלות בחוץ ימצאו הרפתקאות רבות בגאורגיה. בג'ורג'יה נמצאים גם שלושה פארקים לאומיים המהווים מוקדי יעד פופולריים לטיולים רגליים, רכיבה על אופניים וקמפינג. יעדי הרי ג'ורג'יה מספקים למבקרים את ההזדמנות לטפס, לשוט בקיאקים ולשחות בכמה מהמים היפים ביותר במדינה.

תיירות ג'ורג'יה מתייחסת לכל המאמצים שעשו הרשויות במדינה לקידום פיתוח התיירות

גאורגיה, ארץ בצומת פרצות אסיה ואירופה, היא מדינה סובייטית לשעבר בה מתגוררות ערי הרי הקווקז וחופי הים השחורים בים השחור. הוא פופולרי עבור ורדז'יה, מנזר ארכיפלג עתיק שראשיתו במאה ה -12 והארכיטקטורה המעודנת והמגוונת ביותר וחיי הכפר של העיר העתיקה שלה. בירת גרוזיה, טבלסקה, ידועה בארכיטקטורת הפסיפס שלה, ובמידה פחותה, באוכל יוצא הדופן שלה. בגאורגיה יש גם ערים אטרקטיביות אחרות, שהודגשו כאן. טבלסקה היא אחת העיירות המעניינות ביותר בג'ורג'יה. זו הייתה אחת ההתנחלויות הגדולות באימפריה הגאורגית לשעבר, לפני שהיא נקלטה באימפריה הרוסית. העיירה הייתה, למעשה, אחד המרכזים הכלכליים המרכזיים באזור. חוף הים השחור היפהפה וחופיו החוליים הרבים משכו אלפי נופשים בשיא פריחת התיירות של ג'ורג'יה. חוף הים, בחלק הדרומי-מערבי של העיירה, מתגאה בפארק השעשועים היחיד בג'ורג'יה, פארק הים לייף. יש גם כמה פעילויות ספורט ומתחמי שעשועים. אזור זה של טבלסקה הוא מועדף בקרב תיירים המעוניינים לראות כמה כפרים ישנים לפני שהם פונים חזרה לרמות הגאורגיות. שהייה בבית הארחה בטבלסקה מספקת הזדמנות נפלאה לצפות בחיי הכפר. החוף מאוד ציורי ומציע מגוון רחב של אפשרויות לפעילויות. ספורט חוף כגון כדורעף זמין, כמו גם שיזוף. למי שנהנה לשחות, להשתזף במים הבתוליים הוא אידיאלי. מותר לכלבים על החוף, אם כי יש לנקוט ברצועות בעת ביקור בחלק הנופש של החוף. יש לשמור על ילדים תחת עין פקוחה של מבוגר.

הביקור בעיירת חוף זו אינו שלם מבלי לצאת לטיול בכפר הדייגים הגרוזיני

דיג הוא תעשייה ענקית, ומציעים מספר סוגים שונים של סירות. יש אנשים שמעסיקים חותרים, ואחרים דגים על סיפון כלי עץ מסורתי. טיולי דיג יכולים לארוך מספר שעות, תלוי כמה רחוק אתה יוצא. ביבשה, הנסיעה אורכת חצי שעה בלבד. ברגע שעל הסיפון יש מספר מסעדות שמכינות כל מיני דגים – מקומיים, מיובאים וקפואים. יש שפע של מסעדות לבחירה, כמו גם ברביקיו, ריקודים ושירה. כל השירותים זמינים על הספינה, כולל חדר אמבטיה וטלוויזיה. עיירה עתיקה מימי הביניים הייתה מרכז תרבותי חשוב גם לגאורגיה וגם לשאר העולם מאז המאה השבע עשרה. זה היה מקום מושבה של קהילה דתית גדולה, הכנסייה האורתודוכסית. הקהילה נוכחת עד היום, ומספר בניינים ניצבים מהתקופה העתיקה. רבים מהמבנים הללו הוסבו למוזיאונים או לאטרקציות תיירותיות. המנהרות התת קרקעיות הגרוזיניות, המחברות את העיר לים, הן עוד אטרקציה מרתקת לראות.

האי גויאנה הוא היעד העיקרי לכל סוגי החופשות הטרופיות והסובטרופיות

אי זה פופולרי לכל סוגי הפעילויות, בין אם מדובר בספורט ימי, שיזוף וגולף, או טיולי הליכה ורכיבה על סוסים. האי היה יעד חופשת הקיץ המועדף על דורות. אם אתם מחפשים מקום מפלט רומנטי עם נוף מדהים, גיאנה עשויה להיות מה שאתם מחפשים. בקר בקרוב באי אקזוטי זה וראה בעצמך! טור דה גיאנה הוא הרודיאו הגדול ביותר במדינה, ומושך אליו אלפי מבקרים מדי שנה. אצטדיון הרכיבה על סוסים נבנה בתשע עשרה שבעים ומשמש מקום לאירועי ספורט רבים, כולל רכיבה על שוורים ופולו. האיצטדיון מציע בידור לצופים, כמו גם לרוכבים ולסוסים המתחרים. תיירות גויאנה מתמקדת באצטדיון הרכיבה על סוסים כאחת האטרקציות העיקריות שלהם, וזו יכולה להיות חוויה מרגשת עבור כל בני המשפחה והחברים שלך. עיירת כרייה עתיקה זו קמה לתחייה אטרקציה תיירותית והיא כוללת מלונות רבים, מסעדות ולינה וארוחת בוקר. יש הרבה דברים לעשות בעיר, וזה מקום טוב לקחת את המשפחה. הוא גם קרוב מאוד לעיירה קאוסדו. Caucedo הוא מקום נהדר עבור אלה שנהנים מחיי הלילה של קנקון. יעד תיירות זה בגיאנה הוא בחירה פופולרית בקרב מבקרים בקנקון. רבים מאלה שמגיעים לכאן מעדיפים לבלות בכפר החוף הקטן והמקסים הזה. בקנקון, תיירים יכולים לבקר בריביירה של המאיה ובעולם הים. יש הרבה אטרקציות אחרות לראות בזמן שאתה בגויאנה.

מדריך טיולים Georgia

מדינת ג'ורג'יה מדינת ג'ורג'יה היא אחד המקומות האטרקטיביים ביותר לבקר בגאורגיה. נופיה הציוריים ואנשים מסבירי פנים הפכו את ג'ורג'יה ליעד תיירותי מועדף. אם אתה מטייל נלהב, נסיעות במדינה בג'ורג'יה ישמחו ויפנטו אותך לאורך שנים רבות. מומלץ לבקר בגאורגיה לפחות פעם אחת במהלך חייך. גאורגיה היא מדינה ריבונית בברית המועצות לשעבר. עיר הבירה שלה טביליסי היא היעד הפופולרי ביותר בגאורגיה. גאורגיה היא חלק מיוגוסלביה לשעבר, שהיא מדינה עצמאית במרכז מזרח אירופה. תיירים יכולים ליהנות ממקומות רבים בגאורגיה כגון הרים, מדבריות, יערות וחופים בזמן שהם מטיילים בגאורגיה. ג'ורג'יה היא מדינה נטולת ארץ במרכז מזרח אירופה. בג'ורג'יה יש כלכלה המבוססת על חקלאות, תעשייה ומלאכה. העיר הגדולה ביותר במדינה, T Kirkuk, היא מדינה חשובה בגרוזיה אליה מגיעים תיירים לאורך כל השנה. מזג האוויר בג'ורג'יה הוא לרוב סובטרופי, ולכן מומלץ לבקר במדינה זו בכל עת של השנה.

טיול Georgia

יעניק לכם הזדמנות לראות כמה מהמקומות המשובחים ביותר בעולם כמו נמל הים השחור, הכפר הצבאי סמצ'ה, כפר גראני וכו '. גאורגיה היא גם יעד תיירותי פופולרי בקרב האנשים מכל רחבי העולם. . יש כמה מקומות גרוזיניים יפים, שמושכים אנשים מכל רחבי העולם. כמה מקומות פופולריים לבקר בגאורגיה הם קוצ'ובה, לורי, בופורד, קופרי, בטומי וכו '. קוצ'ובה היא עיירה בדרום ג'ורג'יה המפורסמת בזכות אדריכלות יוצאת דופן. חלק מהבניינים בקוטחובה כוללים מלונות חמישה כוכבים, מסעדות, קניון וכו '. עיירה פופולארית נוספת בג'ורג'יה היא Tshhili בה תוכלו למצוא כמה מסעדות מעולות ומגוון מרכזי קניות. ראוי גם להזכיר שצ'כילי הוא אתר נופש הררי ציורי הממוקם בצפון גרוזיה. כדי להשקיף על הנוף ההררי המרהיב של קוצ'ובה, תוכלו לבקר בבסיס האווירי סמצ'ה שנמצא כ- 35 ק"מ מצ'כילי. העיר הגדולה הבאה בג'ורג'יה, טשילי, היא ביתם של תיירים רבים. לערים הגדולות בג'ורג'יה יש הרבה מה להציע למבקרים. העיר היפה ביותר של ג'ורג'יה סייגוס היא ביתם של כמה חופים יפים. העיר הגדולה ביותר של ג'ורג'יה קוצ'ובה כוללת כמה הרים מרהיבים המקיפים את העיר. חלק מהמקומות הפופולריים לבקר בגאורגיה הם אתר הסקי, מנזר המערות וכו '.

יש כמה רכסי הרים מדהימים ביופיים וכמה מהערים היפות ביותר בגאורגיה

ניתן למצוא באזורים הרריים. ההרים הגדולים של גרוזיה כוללים הרים באזורים של פאנקי ובאטומי. לג'ורג'יה יש כמה עיירות קטנות ליד ההרים ולעיירות האלה יש היסטוריה מעניינת. הערים הגדולות של גאורגיה הן קאצ'ין, טבליסי, קוצ'ובה, קביראגו ובירת ג'ורג'יה טשילי. לעיירות הקטנות בג'ורג'יה יש הרבה מה להציע למבקרים מלבד ההרים והעיר. בערים הגדולות של גאורגיה יש שילוב מעניין של תרבות מודרנית ומסורתית. בג'ורג'יה יש הרבה מקומות תיירות אטרקטיביים. המטבח של ג'ורג'יה מורכב מפריטי אוכל מסורתיים שהוכנו תוך שימוש במרכיבים המסורתיים. המקומות הטובים ביותר לבקר בגאורגיה הם העיר העתיקה של באטומי, הכפר טשילי וכפר ההרים סייגוס. בהרי גאורגיה נמצאים גם כמה מינים של חיות בר. טיפוס הרים הוא ספורט פופולרי בג'ורג'יה וכמה ארגוני טיפוס הרים וטיולים פעילים בגאורגיה. גאורגיה היא אחד היעדים המובילים ויעדי הקמפינג לכל סוגי התיירים במיוחד בעונת הקיץ. המדבריות של ג'ורג'יה כוללות מגוון גדול של מיני חיות בר, כולל זוחלים, יונקים, ציפורים וכו '. טיול פופולרי וטיול בג'ורג'יה הם קניון נהר התבי. חלק ממקומות התיירות הפופולריים בגאורגיה הם לורי, מיכאיל, מוזל, במה, בטומי, רוגאצ'ה ושכוב. ישנן כמה דרכים מצוינות לטייל בג'ורג'יה וכמה מהדרכים הטובות ביותר לחקור את ג'ורג'יה הן רכבת, מכונית, אוטובוס, סירה או מטוס.

אם ברצונכם לבקר באתר הנופש הכובש של הים השחור בגאורגיה

תוכלו לשכור רכבל משדה התעופה הבינלאומי טשכילי ולבקר באתרי הנופש הכובשים בשכוב. אתה יכול אפילו לשכור מטוס ולבקר בבטומי. תוכלו לבקר גם באזור שכוב שבחצי האי בטומי. אם אתם רוצים לצפות בים ולצפות בכל האטרקציות הטבעיות, יש סיבה טובה להזמין את הטיול שלכם עם חברה המציעה טיסות לשפליס על האי שפיליס. האי הזה הוא הגדול ביותר ברשת האי שפליס והוא אחד מאתרי התיירות המתויירים ביותר בג'ורג'יה. העיר הגדולה ביותר בג'ורג'יה, טשילי, מכונה גם "גן העדן הגאורגי". כאן תמצאו כמה מהמסעדות, הברים והמועדונים הטובים ביותר בג'ורג'יה. בעיר הבירה קוטאיסי של גרוזיה יש גם כמה אתרים מעניינים וכדאי לבקר בה. המלון היחיד בג'ורג'יה שנמצא עם הדירוג הגבוה ביותר הוא מלון שכובסקי שדורג 3 כוכבים.
מקומות מומלצים בבטומי
בטומי

מקומות מומלצים בבטומי אם אתה חושב לנסוע לחוף הגאורגי בטורקיה, אחד היעדים המובילים שלך הוא באטומי, אי בים השחור. האי הוא אחד מיעדי הנסיעות הפופולריים