מתי עדיף לקנות כרטיס טיסה, בדקה ה-90 או שנה לפני?

מתי עדיף לקנות כרטיס טיסה, בדקה ה-90 או שנה לפני?

היום יש יותר ויותר אנשים שיוצאים לחופשות בחו"ל. מחירי הטיסות נמוכים יותר, מחירי המלונות טובים יותר, השכרת הרכב וכל מה שמסביב הגיונית יותר, ויש גישה לכל אחד להזמין כרטיסי טיסה בכמה הקלקות.

חלק לא מבוטל מטיסות, בין אם הן לחופשה או לעסקים, אנחנו מזמינים כמה שבועות לפני הטיסה מהסיבה הפשוטה, כי אנחנו לא מתכננים זמן רב לפני ובדרך כלל טסים כמה שבועות בודדים לאחר שמזמינים את הכרטיסים.

אבל מה קורה כשיודעים על הטיסה זמן רב מראש? מתי הכי טוב להזמין את הכרטיסים? האם שנה לפני, אז בדרך כלל החברות מאפשרות להתחיל להזמין, או רגע לפני הטיסה? לא מעט אנשים מבולבלים מים הטיפים שניתנים באינטרנט. חלק אומרים ככה וחלק ככה. אז מה עושים? האם למהר ולהזמין לחופשה עתידית כדי לא לפספס מחירים אטרקטיביים או להתאזר בסבלנות עד לרגע האחרון אבל מצד שני, גם לקחת סיכון?

הזמנת כרטיסי טיסה שנה לפני

פעם, הדעה הרווחת בכל מה שנוגע להזמנת כרטיסי טיסה במחיר מוזל היתה שרק רגע לפני הטיסה המחירים יהיו נמוכים באופן דרמטי. זה נכון מצד אחד אבל היום יש גם הבנה שיש את הצד השני. הצד השני הוא שנה לפני, הזמן בו החברות מציעות את הכרטיסים, וההיגיון מאחורי זה ברור. החברות רוצות קודם כל לבטח את ההוצאות שלהן בכל מה שנוגע לטיסה הספציפית ולא להפסיד עליה, אז הן מעדיפות למכור במחיר מוזל אבל למנוע את הסיכון להפסיד.

הן גם רוצות להתחיל ליצור לחץ על הלקוחות בכל שהכרטיסים מתחיל לאזול, ואז הן תוכלנה להעלות את מחירי הכרטיסים.

הזמנת כרטיסי טיסה ברגע האחרון

האופציה השנייה והמוכרת יותר היא להזמין כרטיסים ברגע האחרון ולקבל מחירים טובים במיוחד. ההיגיון במקרה כזה עוד יותר ברור, כל מקום שנשאר פנוי בטיסה הוא הפסד של כסף לחברה, ומבחינתה ההוצאות יהיו אותן ההוצאות אז איפה שאפשר להגדיל את ההכנסות זה מצוין. איך עושים את זה? מוכרים כרטיסים במחירים מוזלים ומושכים עוד ועוד לקוחות שהתלבטו והמחיר הוא זה ששכנע אותם.

תלוי כמה אומץ יש לכם…

אתם יכולים להזמין כרטיסי טיסה שנה מראש במחיר מוזל ואז לגלות שאם הייתם מחכים לרגע האחרון הייתם חוסכים המון, ואתם יכולים לחכות לרגע האחרון ואז לפספס את הטיסה שרציתם. אין תשובה חד משמעית מה עדיף, בעיקר בגלל שהיום המחירים משתנים על בסיס יום יומי. יש פרמטרים שונים שמסייעים להחלטה של החברות מה יהיו המחירים בציר הזמן ואין לכם אפשרות לדעת מה יהיה מחר, בעוד חודש או בעוד שנה.

בסופו של דבר, אם אתם רואים מחיר שמתאים לתקציב שלכם, לכו על זה. אל תיקחו סיכון ומצד שני, קחו בחשבון שיכול להיות ששילמתם קצת יותר ממה שהייתם יכולים לשלם.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
טרוול בוקס

טרוול בוקס

גם זה יכול לענין אותך