מוזיאון האקרופוליס

מוזיאון האקרופוליס הוא מוזיאון הממוקם במדרון הדרומי של אתונה

יוון. המוזיאון נפתח לקהל ב-20 ביוני 2009 מוזיאון האקרופוליס הוא מוזיאון הממוקם במדרון הדרומי של האקרופוליס באתונה, יוון. המוזיאון נפתח לקהל ב-20 ביוני 2009. הוא תוכנן על ידי ברנרד צ'ומי, אדריכל ותיאורטיקן אדריכלי צרפתי עטור פרסים, שזכה בתחרות בשנת 2003 בחסות קרן התרבות הבינלאומית של אקרופוליס ומשרד התרבות היווני (אז משרד התרבות של יוון). תרבות וחינוך). מטרת הקרן הייתה ליצור בניין חדש שלא רק יציג אלא גם ישמר אמנות יוונית מימי קדם ועד היום ברמה בינלאומית, כך שניתן יהיה לחלוק אותה עם הדורות הבאים.

מוזיאון האקרופוליס הוא מוזיאון ארכיאולוגי באתונה

יוון המוקדש לממצאי האתר הארכיאולוגי של האקרופוליס של אתונה.

המוזיאון נבנה כדי לאכלס כל חפץ שנמצא באקרופוליס מאז חפירתו בשנת 1874. הבניין המקורי תוכנן על ידי Patroklos Karantinos ופתח את שעריו ב-20 ביוני 2009.

המוזיאון משתרע על שטח של 12,000 מ"ר, הכולל חללי תצוגה, שטחי אחסון ומעבדות מחקר. הוא כולל גם חלל חיצוני גדול הכולל מגוון של פסלים יווניים עתיקים, כמו גם נוף פנורמי של הנוף הארכיטקטוני שמסביב של אתונה.

למה לצפות מוזיאון האקרופוליס

סיור במוזיאון הוא חוויה אינטראקטיבית שניתן להתאים לאדם. זו יכולה להיות חוויה ייחודית ובלתי נשכחת לכל קבוצות הגיל.

סיור במוזיאון יכול להיות חוויה אינטראקטיבית שניתן להתאים לאדם. זו יכולה להיות גם חוויה ייחודית ובלתי נשכחת לכל קבוצות הגיל.

סיור במוזיאון הוא דרך מצוינת ללמוד על ההיסטוריה של מקום. זו יכולה להיות גם חוויה מהנה לכל המשפחה. אבל יש הרבה דברים אחרים שאפשר לצפות מסיור במוזיאון, כגון:

  1. התערוכות האינטראקטיביות
  2. סוגי החפצים השונים
  3. החומרים החינוכיים
  4. ועוד הרבה!

מה כל כך מיוחד בו?

תערוכות מיוחדות הן חלק מרכזי בחוויית המוזיאון. הם מציעים הזדמנות לחקור היבטים שונים של עולם האמנות והעיצוב, ולעתים קרובות הם האזור הפופולרי והמתוייר ביותר בכל מוזיאון.

התערוכות המיוחדות בתערוכה זו יציגו למבקרים נקודות מבט חדשות על כמה מהעבודות האייקוניות ביותר באוסף שלנו, וכן יציגו בפניהם כמה אוצרות פחות מוכרים.

ישנם סוגים רבים ושונים של תערוכות מיוחדות שמוזיאונים יכולים לבחור מהן, בהתאם למה שהם רוצים להציג למבקרים שלהם. כמה דוגמאות כוללות:

  • מופעים רטרוספקטיביים המתמקדים באמן או מעצב אחד
  • סקרים היסטוריים המכסים מגוון רחב של פרקי זמן
  • מופעים נושאיים החוקרים היבט או נושא באמנות או בעיצוב
  • מופעים המדגישים אוספים מסוימים בתוך אחזקות המוזיאון
  • מציג מחקר של מדיום ספציפי כגון ציור, צילום, פיסול, טקסטיל או אדריכלות

תערוכה זו מיוחדת משום שהיא מציגה את עבודתם של קבוצת אמנים שהוזמנה ליצור עבודות חדשות בתגובה לאוסף המוזיאון.

היצירה כוללת ציורים, פסלים, רישומים ומיצבים החוקרים את היחסים בין אמנות להיסטוריה.

  • מוזיאון האקרופוליס

היכן ממוקם המוזיאון?

המוזיאון לאמנות מודרנית ממוקם במרכז מנהטן בניו יורק, ארה"ב. המוזיאון נוסד בשנת 1929 כארגון עצמאי ללא מטרות רווח.

המוזיאון היווה מוסד חשוב לפיתוח האמנות העכשווית בארצות הברית וברחבי העולם. זה עזר לעצב את התרבות האמריקאית באמצעות התערוכות והתוכניות החינוכיות שלה.

המוזיאון ממוקם בצומת של כביש 17 וכביש 208, בעיירה מונטוויל, ניו ג'רזי.

המוזיאון ממוקם בצומת של כביש 17 וכביש 208, בעיירה מונטוויל, ניו ג'רזי. הוא נגיש ברכב דרך יציאה 168 בכביש הבין-מדינתי 287 או יציאה 173 בכביש הבין-מדינתי 95. כתובת המוזיאון היא 88 South Broadway Avenue, Montvale NJ 07645.

כמה עולה כרטיס?

עלות הכרטיס משתנה בהתאם לסוג האירוע אליו אתם מגיעים. לדוגמה, אם אתה משתתף באירוע ספורט, הכרטיס שלך יהיה יקר יותר מאשר אם היית משתתף באופרה.

כרטיסים לאירועי ספורט יכולים לנוע בין 25 ל-300 דולר עבור המושבים הטובים ביותר באצטדיון. כרטיסים לאופרות יהיו זולים יותר, וינועו בין 20 ל-100 דולר.

אם אתם מחפשים להשתתף במשחק NFL, צפו לשלם בסביבות $350 לכרטיס בממוצע. אם תרצו להשתתף באופרה, הכרטיסים יעלו כ-$50 בממוצע.

מחיר הכרטיס תלוי בסוג האירוע, מתי הוא מתקיים והיכן קונים אותו.

האם כדאי לבקר במוזיאון האקרופוליס עם ילדים?

מוזיאון האקרופוליס הוא מוזיאון נהדר ידידותי למשפחות. יש בו שפע של תערוכות אינטראקטיביות ופעילויות לילדים לעשות.

מוזיאון האקרופוליס הוא מוזיאון ידידותי מאוד לילדים, עם שפע של תערוכות אינטראקטיביות ופעילויות לילדים לעשות. יש לו גם נוף נהדר של האקרופוליס, שנמצא במרחק של כ-10 דקות הליכה בלבד.

מוזיאון האקרופוליס הוא מקום נהדר לבקר בו עם ילדים. זהו מוזיאון ידידותי לילדים שיש בו תערוכות אינטראקטיביות ומגוון רחב של תוכן מולטימדיה. למוזיאון האקרופוליס יש חלל תצוגה של למעלה מ-2,500 מ"ר והוא מכיל למעלה מ-5,000 חפצים.

מוזיאון האקרופוליס הוא אחד המוזיאונים החשובים ביוון והוא ממוקם באתר של אחד המונומנטים העתיקים המפורסמים בעולם, האקרופוליס. המוזיאון נבנה בין 2009 ל-2015 על גבי אתר ארכיאולוגי ברחוב Dionysiou Areopagitou ברובע Makrygianni באתונה. הוא תוכנן על ידי ברנרד צ'ומי, יחד עם האדריכלים פיטר פיצ'לר, כריסטוף לנצקי, יאן ומפלר, גינתר דומניג והמהנדסים אקסל שונטאלר ומנפרד פוקס.