איך מוצאים טיסות זולות לאירופה?

איך מוצאים טיסות זולות לאירופה?

אירופה היא יבשת מבוקשת מאוד על ידי הישראלים, בין אם מדובר על מזרח אירופה או מערבה. כשנוסעים לאירופה לטיול, לנסיעת עסקים או לכל מטרה אחרת, המרכיב היקר ביותר הוא הטיסה, והוזלה שלה יכולה לעשות את ההבדל בין טיול זול לטיול יקר יחסית, ואצל רבים את ההבדל בין נסיעה לוויתור על הנסיעה.

היום בעידן האינטרנט והמידע האין סופי, אפשר למצוא טיסות זולות יחסית לאירופה. אפשר להוזיל את החופשה בעשרות ומאות דולרים ולהפוך אותה לחופשה מהנה ובמחיר שאפשר לעמוד בו. אז הנה כמה דרכים למצוא טיסות זולות לאירופה והזמן הטוב ביותר לעשות את זה.

ברגע האחרון או מספיק מוקדם

בכל מה שנוגע לזמני הזמנת טיסות לאירופה, מי שרוצה למצוא במחיר מוזל יכול לעשות את זה מוקדם מספיק או ברגע האחרון. יש חברות שמאפשרות רכישת כרטיסי טיסה לאירופה גם שנה לפני המועד שלהן, בגלל שהן מעדיפות למלא את הטיסות כמה שיותר מוקדם ולבטח את עצמן.

מצד שני, יש את הטיסות של הרגע האחרון. טיסות כאלו יכולות להיות ליעדים שונים וגם כאן האינטרס של חברות התעופה להוזלת הטיסות ברור. הן מבינות שימים ושעות לפני הטיסה הסיכויים שלהן למלא טיסה נמוכים והן יפסידו את הנוסעים בכל מקרה. מה שהן עושות הוא שהן מוזילות את הטיסות ברגע האחרון ומי שתופס את הטיסות הללו הרוויח. ככה כולם מרוצים, גם החברות וגם הלקוחות

גמישות בתאריכים

אם אתם רוצים למצוא טיסות זולות לאירופה, דרך נוספת שלכם לעשות את זה היא פשוט להיות גמישים בתאריך. אם יש לכם תאריכים מדויקים ליציאה ולחזרה כמו גם יעד ספציפי באירופה, יהיה לכם קשה למצוא טיסות זולות. לעומת זאת, אם יש לכם אפשרות להתגמש ואתם יכולים להזיז את תאריכי הנסיעה והחזרה לכאן ולכאן, תוכלו למצוא כרטיסים זולים הרבה יותר.

כך גם עם היעד, אומנם מי שנוסע לנופש יודע בדיוק לאן הוא רוצה לנסוע אבל חשוב לזכור שבאירופה כמו באירופה, אפשר לנוע ממדינה למדינה ולפעמים בנסיעה קצרה יחסית ואם מוצאים טיסה זולה ומתניידים, זה יכול להיות הרבה יותר זול.

טיסות לואו קוסט

עוד דרך למצוא טיסות זולות היא בחברות לואו קוסט. אם אתם מוכנים לוותר על מזוודה גדולה, על אוכל ופינוקים בטיסה, יכול להיות שתמצאו טיסה זולה משמעותית מהמחירים הרגילים. חברות הלואו קוסט הולכות ומתרבות והן מציעות טיסות לאירופה במחירים באמת אטרקטיביים. יכול להיות שהטיסה תצא מנמל התעופה רמון ולא מבן גוריון מה שאומר שתצטרכו אולי להגיע לשם איך שהוא.

היום, עם קצת מוטיבציה וקצת סבלנות, אפשר למצוא טיסות זולות משמעותית. יש היום אתרים רבים רלוונטיים ואפליקציות שמתריעות על מחירים והיום, הרבה יותר אנשים יכולים להרשות לעצמם לטוס מאשר בעבר.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
טרוול בוקס

טרוול בוקס

גם זה יכול לענין אותך